خداحافظی غیرمنتظره ستاره مطرح تیم ملی والیبال در آستانه المپیک خبرنگاران

به گزارش آسمان فارس، فرهاد قائمی دریافت کننده ملی پوش چند ماه مانده به المپیک قید حضور در تیم ملی والیبال را زد.

خداحافظی غیرمنتظره ستاره مطرح تیم ملی والیبال در آستانه المپیک خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، او نامه ای در صفحه اینستایش نوشته و با عذرخواهی از مردم و آرزوی موفقیت تیم ملی از حضور در اردوی تیم ملی انصراف داده است. نوشته قائمی به شرح زیر است:

مردم عزیز، علاقمندان به والیبال. فدراسیون و کادر فنی تیم ملی والیبال

ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای همه، اینجانب فرهاد قائمی بر خود وظیفه می دانم مواردی را خدمت مردم علاقمند و جامعه والیبال عرض کنم:

امروز قریب 14 سال است که همانند یک سرباز در تیم ملی والیبال کشورم خدمت کرده ام. در تمام رده ها بوده ام وبا مربیان مختلف کار کرده ام. فراز و نشیب ها دیده ام ودر کنار هم تیمی هایم، بردها را به شادی و باخت ها را به اندوه سپری کرده ام. در بالاترین سطح بازی های والیبال برای سربلندی کشورم جنگیده ام. در آسیا به بالاترین افتخارات و در سطح جهان به مقام هایی قابل احترام و بسیار ارزشمنددست یافته ام. همه اینها، زمانی ارزش مضاعف و بی همتا و غرورانگیز پیدا کرده که با رضایت و شادمانی مردم دوست داشتنی کشورم همراه شده است. من نیمی از عمرم را به دلخوشی های مردم و هیجانات مثبت آنها گره زده ام. از خدای خودم شاکرم و بی تردید قدر این موهبت را می دانم.

امروزبار دیگر این موهبت شامل حالم شده است. بسان 14 سال گذشته طعم بسیار شیرین دعوت به تیم ملی را باز هم می چشم. شاید بهتر از هر کسی می دانم که فراسوی این دعوت، چه انتظارات و مسئولیت و وظیفه سنگینی نهفته است. اما امروز شرایطم با سال های پیش یکسره متفاوت است. وظایف و مسئولیت های دیگری در بستر خانواده برایم ایجاد شده که گریزی از آنها نیست.به تازگی ازدواج کرده ام و شرایط زندگیم ایجاب می کند که به التزامات و انتظارات زندگی تاهلی پاسخ دهم و دغدغه های ایجاد شده، طلب می کند که مدتی در اختیار خانواده باشم و این با زندگی اردویی منافات بسیار دارد.

در خدمت تیم ملی بودن گرچه از بزرگترین افتخارات است اما تمرکزی کامل و توجهی تمام و کمال می خواهد. بعید می دانم در شرایط موجود زندگیم بتوانم این تمرکز را فراهم کنم . لذا ضمن سپاس بی سرانجام از مربیان و کادر فنی و فدراسیون محترم والیبال وپوزش از مردم علاقمند به این ورزش پرطرفدار اعلام می دارم که در این دوره متاسفانه نمی توانم در خدمت تیم کشورم باشم. قویا باور دارم که دوستانم به بهترین شکل ممکن تیم را پیش خواهند برد. افتخارات دیگری در راه است و من نیز همانند مردم کشورم به تماشای مسابقات خواهم نشست و برای موفقیت دوستانم هورا خواهم کشید. مسئولیت سنگین عضویت در تیم ملی وتجربه 14 ساله ایجاب می کند که این بار از دور، نظاره گر موفقیت های تیم ملی کشورم باشم.

به امید ریشه کن شدن این بیماری منحوس و حضور در سالن های والیبال همچون همیشه. یا حق - فرهاد قائمی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1548

به "خداحافظی غیرمنتظره ستاره مطرح تیم ملی والیبال در آستانه المپیک خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی غیرمنتظره ستاره مطرح تیم ملی والیبال در آستانه المپیک خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید