خبر مهم درباره وام بازنشستگان

به گزارش آسمان فارس، چگونگی دریافت وام 15 میلیونی بازنشستگان تأمین اجتماعی اعلام شد .

خبر مهم درباره وام بازنشستگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از صدا و سیما ،بازنشستگان تأمین اجتماعی می توانند از نوعی وام و تسهیلات که فراهم شده، استفاده و تا 15 میلیون تومان کالای قسطی - اقساط 6 تا 24 ماهه - را بدون پیش پرداخت و ضامن، خریداری کنند.

یکی از درخواست های قشر بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی، این است که با توجه به ناکافی بودن حقوق آنها، امکان بهره مندی از برخی وام ها و تسهیلات فراهم شود.

در تازه ترین تحول، کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران، امکانی جهت برخورداری اقشار تحت پوشش از امکان خرید اقساطی کالا تا سقف 15 میلیون تومان را فراهم کرده است.

فرایند این طرح از راه سامانه کیف پول کرامت و ثبت نام در این طرح، از سایت رسمی کرامت کارت به آدرس Keramatcard. ir انجام می شود.

بازنشستگان تأمین اجتماعی با ثبت نام در این سایت و مراجعه به قسمت کیف پول کرامت، می توانند به آسانی درخواست وکالتنامه تأمین اجتماعی را با توجه به مبلغ مورد نیاز خود جهت خرید، تکمیل و جهت خرید اقساطی کالا اقدام کنند.

چگونه درخواست خرید اقساطی را در سایت کرامت کارت ثبت کنیم؟

بازنشستگان تأمین اجتماعی، جهت ثبت درخواست خرید قسطی کالا تا سقف 15 میلیون تومان، باید مراحل زیر را انجام دهند:

1. ابتدا وارد سایت کیف پول کرامت به آدرس Keramatcard. ir شوید. سپس بر روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید و گزینه افزودن حساب کاربری را بزنید. مراحل ثبت نام را به صورت کامل و دقیق تکمیل کنید. (توجه کنید که حتما کیف پول به نام درخواست کننده باشد.)

2. پس از ورود به حساب کاربری، از منوی سمت راست، گزینه شارژ کیف پول را انتخاب کنید. فرم وکالتنامه تأمین اجتماعی را به صورت دقیق و کامل تکمیل کنید و در مرحله پایانی، 3 نسخه از آن پرینت بگیرید.

3. به نزدیک ترین شعبه بانک رفاه کارگران مراجعه کنید تا وکالتنامه به تأیید بانک برسد و مهر شود. دوباره وارد حساب کاربری شوید و از منوی سمت راست، گزینه بارگذاری مدارک را انتخاب کنید. (مدارک مورد نیاز: تصویر کارت ملی، تصویر وکالتنامه، 10 گردش آخر حساب و آخرین فیش حقوقی)

پس از آپلود مدارک، درخواست شما بررسی و اعتبار شما جهت خرید اقساطی، تأیید خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1640

به "خبر مهم درباره وام بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم درباره وام بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید