جزئیات نشست مشترک شورای معاونین وزارت کشور با 4 استاندار

به گزارش آسمان فارس، تهران (پانا) - شورای معاونین وزارت کشور، با حضور استانداران تهران، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد و هرمزگان به ریاست احمد وحیدی، وزیر کشور برگزار گردید.

جزئیات نشست مشترک شورای معاونین وزارت کشور با 4 استاندار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، نشست مشترک شورای معاونین وزارت کشور با استانداران 4 استان تهران، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان، 16 آبان با حضور وزیر کشور برگزار گردید.

استانداران حاضر در این نشست، گزارش های جداگانه ای از اقدامات دوره تازه مدیریت استان در 3 محور شناخت مسائل و اصلاحات مدیریتی، اقدامات راهبردی برای ریل گذاری توسعه استان و مدیریت شرایط جاری، ارایه کردند.

احمد وحیدی، وزیر کشور در این نشست پس از آنالیز گزارش های مطرح شده از سوی استانداران، به معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور دستور داد به منظور افزایش ابتکار عمل استان ها، بازنگری اختیارات استانداران با رویکرد تمرکز زدایی هرچه بیشتر و با جلب آخرین نقطه نظرات استانداران، به طور ویژه پیگیری و برای ارائه به هیات وزیران جمع بندی گردد.

وزیر کشور با اشاره به گزارش های استانداران درخصوص فرایند تحقق برنامه دولت در امر مسکن، خواهان پیگیری جدی موضوع از سوی استانداران و معاونت عمرانی وزارت کشور، علاوه بر دستگاه های اجرایی مسئول شد.

در سرانجام این نشست، از زحمات محمدابراهیم شوشتری، رئیس سابق مرکز حراست وزارت کشور تقدیر و برای هادی گودرزی، رئیس تازه این مرکز، آرزوی توفیق شد.

لازم به ذکر است، استاندار تهران به نمایندگی از استانداران سراسر کشور، عضو ثابت شورای معاونین وزارت کشور است و از این پس، علاوه بر استاندار تهران، استانداران چند استان دیگر، در هریک از نشست های این شورا که با حضور وزیر کشور تشکیل می گردد، به صورت ویدئویی، شرکت می نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 آذر 1400 بروزرسانی: 12 آذر 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1810

به "جزئیات نشست مشترک شورای معاونین وزارت کشور با 4 استاندار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نشست مشترک شورای معاونین وزارت کشور با 4 استاندار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید