جزئیات نحوه بلیت فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگار مهر، دیدار رفت تیم های استقلال و پرسپولیس در فصل نوزدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور 31 شهریورماه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

جزئیات نحوه بلیت فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس

این نودمین دربی بزرگ پایتخت است که برای نخستین بار بلیت فروشی آن به صورت تمام اینترنتی انجام خواهد شد.

به گفته مدیر سامانه بلیت فروشی هوشمند ورزشگاه های کشور، این اقدام مطابق با مصوبه چگونگی بلیت فروشی دیدارهای فصل جاری انجام می شود. بنابراین هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال از 26 شهریورماه می توانند برای تهیه بلیت دربی اقدام کنند.

علی اصغر انتظارخیر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بلیت فروشی دیدارهای لیگ برتر حتی برای دو تیم پرسپولیس و استقلال بر عهده ما است. مطابق با مصوبه اعلام شده، این بلیت فروشی برای دیدارهای مختلف به فاصله 5 روز پیش از انجام دیدار مورد نظر آغاز می شود. برای دربی نیز از 5 روز پیش از زمان تعیین شده بازی، بلیت فروشی را آغاز می کنیم.

وی تاکید کرد: سامانه فروش بلیت برای دیدار روز 31 شهریورماه تیم های استقلال و پرسپولیس از 26 شهریورماه باز خواهد شد.

مدیر سامانه بلیت فروشی هوشمند ورزشگاه های کشور در پاسخ به این پرسش که با توجه به حساسیت دربی و اینکه بسیاری از تماشاگران از دیگر استان ها برای تماشای این بازی به تهران می آیند، احتمالاً تغییری در زمان بلیت فروشی لحاظ نخواهد شد؟، گفت: ما صرفاً مسئولیت فروش بلیت را بر عهده داریم. در این زمینه هم طبق مصوبه عمل می کنیم مگر اینکه درخواستی از طرف تیم ها داشته باشیم. تا به امروز در مورد دربی و زمان بلیت فروشی آن، درخواستی دریافت نکرده ایم. بنابراین تغییری در زمان آغاز بلیت فروشی نخواهیم داشت.

انتظارخیر همچنین در مورد اجرای قانون 90 - 10 برای حضور تماشاگران که استقلال میزبان آن است، گفت: به منظور اجرای این قانون، از هر دو تیم استقلال و پرسپولیس خواسته ایم تا سامانه مربوط به اطلاعات هواداران خود را در اختیارمان قرار دهند. ما با نصب این سیستم و شناسایی کد ملی هواداران، گرایش آنها به هر یک از تیم های استقلال و پرسپولیس را شناسایی می کنیم و بر این اساس بلیت فروشی را انجام خواهیم داد.

به گفته وی مدیران تیم های استقلال و پرسپولیس تا شنبه هفته آینده (23 شهریورماه) فرصت دارند تا سامانه اطلاعات هواداران خود را در اختیار سامانه بلیت فروشی هوشمند قرار دهند.

اگر به هر دلیلی دسترسی به اطلاعات هواداران استقلال و پرسپولیس برای شما امکان پذیر نشود، چه راهکاری برای اجرای قانون 90 - 10 خواهید داشت؟، وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر گفت: ما علم غیب نداریم که بدون دسترسی به اطلاعات هواداران بتوانیم گرایش آنها را شناسایی کنیم، این موضوع باید بیشتر از همه برای خودِ مدیران استقلال و پرسپولیس مهم باشد. ما صرفاً فروشنده بلیت هستیم. این کار را هم بر اساس قانون و اطلاعات در دسترس انجام می دهیم.

انتظارخیر تاکید کرد: اگر اطلاعات مربوط به سامانه هواداران سرخابی ها به موقع و تا زمان مقرر تعیین شده در اختیارمان قرار بگیرد، در بلیت فروشی دربی قانون موردنظر را اعمال می کنیم در غیر این صورت تضمینی برای اجرای آن نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر سامانه بلیت فروشی در حالی اجرای قانون حضور تماشاگران به صورت 90 به 10 را منوط به ثبت نام هواداران در سامانه دو باشگاه کرده است که هیچکدام این سامانه را ندارند و یا اگر هم نمونه ناقصی از آن وجود دارد در اختیار اسپانسرهاست و دست باشگاه ها عملاً خالی است!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 436

به "جزئیات نحوه بلیت فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نحوه بلیت فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید