جایزه برای بهترین داستان محله ، دست به قلم شو!

به گزارش آسمان فارس، اهالی منطقه 9 داستان محله من را در روزهای قرنطینه خانگی بنویسند و به همراه عکسهای قدیمی برای شرکت در مسابقه بفرستند.

جایزه برای بهترین داستان محله ، دست به قلم شو!

خبرنگاران-سحر جعفریان: مسابقه خاطره نویسی و عکاسی با موضوع داستان محله من ضمن یادآوری و ثبت هویت محله ها ، باعث سرگرمی در روزهایی که به جبر کرونا ویروس در خانه ها مانده ایم می شود. سرپرست شهرداری منطقه 9 درباره این خبر می گوید: پویش در خانه بمانیم را با برگزاری مسابقه داستان محله من تقویت می کنیم و با تشویق اهالی به نگارش خاطره های محلی و جمع آوری عکس های قدیمی از کوچه ها و معابر منطقه سعی داریم، از این فرصت فراهم آمده به نفع حفظ هویت محلی بهره مند شویم. سرفصل های پیش بینی شده مسابقه عبارتند از محله و ساکنانش، خاطرات تلخ و شیرین، قهرمان محله من، خانه های ماندگار و نام محله من است.

سید مصطفی موسوی در ادامه با اشاره به بهترین راه مبارزه و پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس یعنی در خانه ماندن می افزاید: برندگان مسابقه داستان محله من را بعد از شکست کرونا ویروس معرفی خواهیم کرد و جوایزی ارزشمند به پاس در خانه ماندن و رعایت مسئولیت اجتماعی در قبال هم محله ای ها و هم به پاس به رشته تحریر درآوردن بخشی از هویت تهران تقدیم شان خواهیم کرد. علاقه مندان آثار خود را به شماره 09056498226 ارسال کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 904

به "جایزه برای بهترین داستان محله ، دست به قلم شو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه برای بهترین داستان محله ، دست به قلم شو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید