توماس توخل: از نیمار خبری ندارم! ، کاوانی برای بازی با منچستریونایتد فرصت کمی دارد

به گزارش آسمان فارس، توماس توخل تاکید نمود مهاجم اروگوئه ای تیمش برای بهبود مصدومیت احتیاج به استراحت بیش تری دارد.

توماس توخل: از نیمار خبری ندارم! ، کاوانی برای بازی با منچستریونایتد فرصت کمی دارد

به گزارش خبرنگاران، توماس توخل در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کان در هفته پیش روی رقابت های لوشامپیونه، بازگشت پیش از موعد ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه ای تیمش به میادین را واقع بینانه ندانست.

سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن در این باره گفت: هیچ خبری از نیمار ندارم. کاوانی امروز برای اولین بار به تمرینات تیم برگشت اما برای بازی با کان در دسترس نیست. قبلا خیلی خوشبین بودم و این تقصیر من است! نمی توانیم ریسک کنیم. هنوز برای بازگشت او زود است. خوشحالیم که به کارش با ما ادامه خواهد داد. اگر واقع بین باشیم، باید اعتراف کنیم ادینسون فرصت واقعا کمی برای بازی کردن مقابل منچستریونایتد دارد.

او در ادامه اضافه کرد: باید بپذیریم همه ما به بازی با منچستریونایتد فکر می کنیم.صددرصد روی بازی با کان تمرکز داریم و می خواهیم تا جای ممکن مثل بازی های قبل، نمایش خوبی داشته باشیم. به بازیکنانم اعتماد دارم و می دانم اهداف مان را خیلی جدی می گیرند. در حال کار کردن روی جنبه های خاصی از بازی هستیم و دلیلی وجود ندارد روی بازی با کان تمرکز نکنیم. اگر خواهان پیروزی خارج از خانه هستیم، باید خوب بازی کنیم و تمامی توانایی های خودمان را به نمایش بگذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 215

به "توماس توخل: از نیمار خبری ندارم! ، کاوانی برای بازی با منچستریونایتد فرصت کمی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توماس توخل: از نیمار خبری ندارم! ، کاوانی برای بازی با منچستریونایتد فرصت کمی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید