ترافیک در جاده های منتهی به مرز های چهارگانه ، یک طرفه شدن محور مهران-ایلام

به گزارش آسمان فارس، مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: تردد خودرو از ساعت 6 امروز تا ساعت 13 روز جمعه 26 مهر از مهران به سمت ایلام ممنوع است و محور از ایلام به مهران یک طرفه خواهد بود و جهت جایگزین به سمت ایلام محور مهران-ملکشاهی-ایلام است.

ترافیک در جاده های منتهی به مرز های چهارگانه ، یک طرفه شدن محور مهران-ایلام

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور و محور های منتهی به مرز های چهارگانه، اظهار کرد: در حال حاضر رصد تردد در جاده ها از طریق 794 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2247 دستگاه ترددشمار انجام می شود.

* ترافیک پرحجم در محور های منتهی به پایانه های مرزی چهارگانه

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور مهران-صالح آباد محدوده گلان، محور صالح آباد-ایلام، محور مهران-مرز مهران، محور سرابله-شباب و محور سه راهی شباب-حمیل ترافیک نیمه سنگین است.

وی ادامه داد: همچنین در حال حاضر در محور خرمشهر-پایانه مرزی شلمچه و بالعکس، جاده قصرشیرین - پایانه مرزی خسروی و بالعکس و محور اهواز-بستان به پایانه مرزی چذابه و بالعکس، ترافیک پرحجم و روان است.

* ترافیک سنگین در محور های کندوان و پردیس-تهران

محرابی نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محور های شاقتصادی بیان نمود: هم اکنون ترافیک در راستا جنوب به شمال محور کندوان در برخی مقاطع سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها ادامه داد: همچنین طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری هم اکنون ترافیک در محور پردیس-تهران مقطع جاجرود سنگین است.

وی با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در راستا رفت و برگشت محور هراز در سه راهی چلاو، گفت: در حال حاضر تردد در راستا رفت و برگشت محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت روان است.

محرابی نیا گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران - کرج مقطع ساسانی و در آزادراه کرج - تهران مقطع پل فردیس تا پل کلاک هستیم.

* اعمال محدودیت ترافیکی در مهران- ایلام

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها یادآور شد: تردد وسایل نقلیه از ساعت 6 امروز سه شنبه تا ساعت 13 روز جمعه 26 مهر از مهران به سمت ایلام ممنوع است، در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از امروز تا ساعت 13 روز جمعه 26 مهر از ایلام به سمت مهران به صورت یک طرفه خواهد بود و راستا جایگزین به سمت ایلام محور مهران-ملکشاهی-ایلام خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 26 مهر تا ساعت 7 روز دوشنبه 29 مهر از ایلام به سمت مهران ممنوع است.

محرابی نیا گفت: در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه 26 مهر تا ساعت 7 روز دوشنبه 29 مهر از مهران به سمت ایلام یکطرفه خواهد بود و راستا جایگزین به سمت مهران محور ایلام-ملکشاهی- مهران است.

* رصد تردد جاده ها از طریق 2247 دستگاه ترددشمار جاده ای

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها، نسبت به روز قبل 3.3 درصد افزایش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* محدودیت ترافیکی جاده ها تا روز یکشنبه 28 مهر

وی گفت: در محور های کندوان، فیروزکوه، هراز و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس، تردد موتور سیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 24 مهر تا ساعت 6 روز یکشنبه 28 مهر ممنوع است.

محرابی نیا ادامه داد: در محور کندوان، تردد خودرو از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 26 مهر از کرج به سمت مرزن آباد است، با اعلام پلیس راه تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: روز شنبه 27 مهر تردد خودرو از ساعت 13 تا 24 در محور کندوان از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز شنبه 27 مهر از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی گفت: ر وز شنبه 27 مهر تردد خودرو در جاده هراز از ساعت 14 تا 24 از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه تردد خودرو از ساعت 16 تا 24 روز شنبه 27 مهر از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اضافه کرد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلر کماکان ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اضافه کرد: در جاده هراز تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز 24 مهر و از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش ِرو و همچنین از ساعت 6 تا 18 روز 28 مهر، ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین در محور فیروزکوه تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه 27 مهر از قائم شهر به سمت تهران ممنوع است.

وی اضافه کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و جاده آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز پنجشنبه 25 مهر و همچنین از ساعت 8 تا 24 روز شنبه 27 مهر ممنوع است.

* انسداد 6 جاده به دلیل نبود ایمنی

محرابی نیا گفت: در حال حاضر محور رامیان- اولنگ - شاهرود، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قدیم خرم آباد-پل دختر، محور شهداد-اندوهجرد، محور شهداد-نهبندان و جاده رانکوه-شبخوش لات دراستان گیلان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* پرترددترین جاده ها در 24 ساعت گذشته

وی گفت: در 24 ساعت گذشته بیشترین تردد در آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - تهران و آزادراه قزوین - کرج ثبت شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 534

به "ترافیک در جاده های منتهی به مرز های چهارگانه ، یک طرفه شدن محور مهران-ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک در جاده های منتهی به مرز های چهارگانه ، یک طرفه شدن محور مهران-ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید