بحران کمبود بازیکن در اردوی یاران رضاییان

به گزارش آسمان فارس، توقف مسابقات فصل جاری فوتبال در قطر و اتمام مدت قرارداد بعضی از بازیکنان، بحران تازه ای برای باشگاه الشحانیه ایجاد نموده است.

بحران کمبود بازیکن در اردوی یاران رضاییان

به گزارش خبرنگاران، نبیل انور سرمربی جدید باشگاه الشحانیه که به تازگی راهنمایی این تیم را پذیرفته در مورد جدایی بعضی از نفرات این تیم گفت: ما به دنبال یافتن روش جایگزینی برای شرایط تازه هستیم و در صورت جدایی نفراتی که نمی خواهند در تیم بمانند باید بازیکنان تازه ای پیدا کنیم، هر چند در این شرایط یافتن بازیکن آزاد چه داخلی و چه خارجی بسیار سخت است اما چاره ای نداریم و هر بازیکنی که بخواهد می تواند از جمع ما جدا گردد.

سرمربی الشحانیه همچنین افزود: قرارداد احمد العکایشی مهاجم تونسی تمام شده و البته پیشنهاداتی از باشگاه های دیگر دارد اما ما با او مذاکره می کنیم و علاقه داریم در تیم بماند. همچنین علی فریدون به صورت قرضی از تیم الشمال در جمع ما حضور داشت که در سرانجام مدت این قرارداد باید به باشگاه خودش بازگردد. آرزو می کردیم او را در اختیار داشته باشیم اما باشگاه الشمال مخالفت نموده و برای فریدون آرزوی موفقیت می کنیم.

الشحانیه در آخرین پله جدول لیگ قطر با حضور رامین رضاییان در 5 هفته به جامانده برای فرار از سقوط کوشش می نماید در حالی که جدایی بعضی از بازیکنان کار نبیل انور را سخت تر خواهد نمود. او در این خصوص گفت: به خوبی می دانیم که رقابت در پایین جدول بسیار سخت و نزدیک است. تمام کوشش خودمان را می کنیم تا نتایج لازم را کسب کنیم و من همچنان به توانایی بازیکنانم برای ماندن در لیگ امید دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1059

به "بحران کمبود بازیکن در اردوی یاران رضاییان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحران کمبود بازیکن در اردوی یاران رضاییان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید