امیدوارم امتیازات ازدست رفته خاتمه فصل برای استقلال مشکل ساز نشود

به گزارش آسمان فارس، حسین ترابپور در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت: متأسفانه استقلال در ابتدای فصل روزهای خوبی را سپری نکرد. البته رفته رفته این تیم با استراماچونی به یک وحدت تیمی رسید و توانست با ارائه بازی های خوب نتایج قابل قبولی هم کسب کند. البته همان زمان هم که استقلال امتیاز از دست می داد باز هم خوب بازی می کرد ولی متأسفانه گل هایی که در دقایق پایانی می خورد باعث شد که این تیم در ابتدای فصل امتیازاتی را از دست بدهد.

امیدوارم امتیازات ازدست رفته خاتمه فصل برای استقلال مشکل ساز نشود

وی اضافه نمود: هرچه از زمان لیگ گذشت استقلال بهتر و بهتر شد و توانست نزدیک به 11 هفته بازی های خود را با پیروزیت به انتها برساند و خود را از انتهای جدول، صدرنشین کند اما ضعف مدیریت در استقلال باعث شد این تیم در سه هفته انتهای از 9 امتیاز 5 امتیاز را از دست بدهد و به رده سوم جدول سقوط کند.

ترابپور اعلام نمود: مدیریتی که سر تاپای آن ضعف بود باعث شد تا استراماچونی ایران را ترک نموده و تیم را تنها بگذارد. البته او حق داشت که چنین کاری بکند زیرا خارجی ها برای کار و دریافت پول به ایران می آیند و وقتی ببینند چنین اتفاقی رخ نمی دهد به راحتی یا شکایت می نمایند و یا تیم را ترک نموده و به کشور خود باز می گردند. اما می خواهم از مدیریت تیم سوال کنم اگر همین 5 امتیاز باعث گردد که قهرمانی انتها فصل از دست برود آیا آنها جوابگوی طرفدارانی که بدون هیچ چشمداشتی از تیم حمایت می کردند، خواهند بود؟

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: همواره نگران هستم که این 5 امتیاز باعث نگردد که استقلال قهرمانی را از دست بدهد. زیرا در آن موقع هیچکدام از آقایانی که باعث و بانی این موضوع بودند نه در استقلال وجود دارند و نه جوابگو خواهند بود.

تراب پور در مورد انتخاب مدیرعامل جدید استقلال توضیح داد: هر کسی که می خواهد سمت مدیرعاملی را بگیرد باید یک استقلالی باشد. متأسفانه همین افراد غیر استقلالی باعث نابودی این تیم شدند و به راحتی هم تیم را ترک نموده و دیگر حاضر به جوابگویی به ضعف هایشان نیستند. بنابراین انتظار می رود که بهترین نفر برای مدیریت استقلال انتخاب شده تا بتواند با دلسوزی و کوشش زیاد مسائل را رفع و استقلال را به آرامش برساند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلات لیگ می تواند به استقلال یاری کند یا خیر؟ گفت: خوشبختانه تعطیلات در زمان مناسبی پیش روی استقلال نهاده شد. آبی پوشان می توانند با انجام چند بازی تدارکاتی، کارهای بدنسازی به مرز آمادگی کامل رسیده و شروعی دوباره در لیگ داشته باشند. زمان تعطیلات برای کادر فنی استقلال مفید است و این می تواند آرامش را به اردوی آبی پوشان بازگرداند ضمن اینکه تا آن موقع مدیرعامل هم انتخاب شده و همه چیز شکل واقعی خود را خواهد گرفت.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط امیدی به استقلال وجود دارد که بتواند به قهرمانی دست یابد یا خیر؟ گفت: بازگشت استراماچونی همه چیز را معین خواهد نمود. حالا انتظارات از او بالا رفته و امیدوارم بتواند همانطور که طرفداران از او حمایت کردند در استقلال پیروز بوده و در انتها فصل، جام را بالای سر ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 724

به "امیدوارم امتیازات ازدست رفته خاتمه فصل برای استقلال مشکل ساز نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم امتیازات ازدست رفته خاتمه فصل برای استقلال مشکل ساز نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید