90 دقیقه پر التهاب در انتظار فوتبال ایران، مساوی بلای جان است و شکست خاتمه رویای بزرگ

به گزارش آسمان فارس، درست در شرایطی مقابل بحرین قرار می گیریم که مساوی بلای جان است و شکست پایانی تلخ بر حکایت صعود به جام جهانی؛ هر نتیجه ای غیر از برد، پرونده فوتبال ایران را می بندد.

90 دقیقه پر التهاب در انتظار فوتبال ایران، مساوی بلای جان است و شکست خاتمه رویای بزرگ

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، این داستان پیچیده و لاینحل فوتبال ایران است؛ هر بار که راستا صاف و مستقیم را رها می کنیم و به دست انداز می افتیم باید دست به دعا شویم و برای تیم ملی تقاضای معجزه کنیم.

این بار حتی بازی بزرگی هم در پیش نداریم؛ تیمی مقابل ما قرار می گیرد که استرالیا نیست، ژاپن نیست؛ اسپانیا و پرتغال نیست. بازی سخت و پیچیده ما، این بار مقابل بحرین است.

دستی دستی در راه صعود به جام جهانی به این روز افتادیم و کار صعود را اینقدر سخت جلوه دادیم؛ حالا هر اتفاق نشدنی و هر کار سختی که در جبر زمانه به ما تحمیل شده را با معجزه می خواهیم حل و فصل کنیم و دوست داریم از کوه غیرت ملی پوشان ایران دوباره بخار بلند شود...

ما سال هاست این گونه با فوتبال زندگی کرده ایم و در دو دوره گذشته که یک جور دیگر به جام جهانی راه پیدا کردیم، بد عادت شده بودیم که آن همه غر می زدیم!

بگذریم و باز دوباره پناه ببریم به معجزه ای که یک بار دیگر باید فوتبال ما را از مخمصه ای بزرگ نجات بدهد. بردن بحرینی ها در منامه با سابقه ای که از آنها سراغ داریم، کار آسانی در این شرایط نیست؛ باید تیم متفاوتی باشیم که امشب اول گل نخوریم و سپس در بهترین زمان ممکن دروازه این تیم بد قلق را باز کنیم.

مساوی در کار نیست؛ یا باید ببریم یا باید ببریم! ماجرای فوتبال ایران از این یک حالت خارج نیست... درست در شرایطی مقابل بحرین قرار می گیریم که مساوی بلای جان است و شکست پایانی تلخ بر حکایت صعود به جام جهانی؛ هر نتیجه ای غیر از برد، پرونده فوتبال ایران را می بندد. فراموش نکنیم فقط 90 دقیقه فرصت داریم تا امیدها را برای صعودی دیگر زنده نگه داریم؛ همین!

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1675

به "90 دقیقه پر التهاب در انتظار فوتبال ایران، مساوی بلای جان است و شکست خاتمه رویای بزرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "90 دقیقه پر التهاب در انتظار فوتبال ایران، مساوی بلای جان است و شکست خاتمه رویای بزرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید