4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، امروز دوشنبه با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، رئیس بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد و جمعی دیگر از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اتاق عمل های جدید بیمارستان شهدای عشایر مرکز لرستان افتتاح و بهره برداری شدند.

4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد

کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: ما ‬محدودیت اتاق عمل در بیمارستان شهدای عشایر داشتیم و خوشبختانه امروز توانستیم 4 اتاق عمل جدید در این بیمارستان افتتاح کنیم.

وی با بیان اینکه این 4 اتاق عمل جدید در هزار مترمربع مساحت با همه تجهیزات روز افتتاح و‬ خدمات بیشتری به مردم لرستان ارائه می دهند، توضیح داد: برای افتتاح و تجهیز این اتاق عمل ها 100 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید بر اینکه بیمارستان شهدای عشایر ‬ بیمارستان مرکزی استان و خرم آباد است و احتیاج داشتیم این اتاق عمل ها را اضافه کنیم، اظهار داشت: پروژه احداث بیمارستان جایگزین شهدای عشایر نیز در دستور کار است و امیدواریم بتوانیم آن را تا سال آینده افتتاح کنیم.

ساکی با اشاره به اینکه ساختمان استانداری لرستان را نیز خریداری کردیم اما هنوز ساختمان جایگزین استانداری لرستان ساخته نشده و استانداری لرستان فعلاً در این مکان مستقر هستند تا ان شاء الله در اسرع وقت آن را تخلیه نمایند، گفت: ‬برنامه داریم ستاد دانشگاه علوم پزشکی لرستان را به ساختمان استانداری لرستان بیاوریم و مکان ستاد را به بیمارستان شهید رحیمی وصل کنیم.

وی یادآور شد: این روزها بحث کمبود اعتبارات برای انجام به موقع این پروژه ها مشکل ایجاد نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 216

به "4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید