102 مدرسه میزبان دانش آموزان دامغانی است، وجود 11مدرسه هیئت امنایی

به گزارش آسمان فارس، حسن کاتبی در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه سال تحصیلی 97-98 با حضور 13هزار و 100 دانش آموز از اقصی نقاط دامغان شروع شد، تأکید کرد: 102 مدرسه و 520 کلاس درس میزبان این دانش آموزان خواهد بود، همچنین 214 دستگاه مینی بوس و خودرو شخصی و تاکسی وظیفه حمل ونقل محصلان را بر عهده خواهند داشت.

102 مدرسه میزبان دانش آموزان دامغانی است، وجود 11مدرسه هیئت امنایی

وی اضافه کرد: از مجموع 214 خودروی نقلیه، 69 دستگاه مینی بوس، 123 دستگاه خودرو شخصی و 23 دستگاه دیگر را تاکسی درون شهری تشکیل می دهد که در اختیار چهار هزار دانش آموز متقاضی سرویس ایاب و ذهاب قرار خواهند گرفت.

وجود 11 مدرسه هیئت امنایی در دامغان

مدیر آموزش وپرورش دامغان بابیان اینکه سازمان دهی و نظارت بر سرویس دهی ایاب و ذهاب دانش آموزان با تشکیل کارگروه ماده 18 با حضور نماینده فرماندار، سازمان های حمل ونقل شهرداری، پلیس راهور، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی، نماینده انجمن اولیاء و مربیان و آموزش وپرورش انجام گردیده است، تأکید کرد: در این کارگروه سعی گردیده تا نگرانی های پیرامون ایاب و ذهاب دانش آموزان به حداقل برسد.

کاتبی در پاسخ به سؤالی درباره تعداد مدارس هیئت امنایی نیز شرح داد: دامغان 11مدرسه هیئت امنایی دارد که شهریه آن ها نسبت به سال گذشته هشت تا 11 درصد گران تر گردیده است همچنین 21 مرکز پیش دبستانی نیز در این شهرستان فعالیت دارند.

وی درباره جایگزینی نیروهای بازنشسته نیز اضافه کرد: در سال تحصیلی جدید 40 نفر از فرهنگیان به درجه بازنشستگی نائل آمدند و برای جایگزینی این تعداد فرهنگی از نیروهای جدید شامل انتقالی و ... استفاده گردیده است.

ضرورت تخصیص اعتبارات نوسازی مدارس

دبیر شورای آموزش وپرورش دامغان در ادامه ضمن بیان اینکه هشت آکادمی شهرستان برای سال تحصیلی جدید مجبور به جابجایی گردیده اند، تأکید کرد: کار تعدیل، تجهیزات، خرید تجهیزات، و توزیع تجهیزات آموزشی و یاری آموزشی برای این مدارس انجام گردیده است.

کاتبی درباره مدارس فرسوده دامغان نیز، شرح داد: 38 درصد از مدارس شهرستان غیر مقاوم هستند و برای نوسازی و تعمیر آن ها نیازمند اعتبارات هستیم که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تخصیص اعتبارات لازم باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 106

به "102 مدرسه میزبان دانش آموزان دامغانی است، وجود 11مدرسه هیئت امنایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "102 مدرسه میزبان دانش آموزان دامغانی است، وجود 11مدرسه هیئت امنایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید