گرمخانه شهرداری قزوین میزبان افراد بی خانمان است

به گزارش آسمان فارس، مرتضی رحمانی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: این گرمخانه به صورت شبانه روزی فعال است و افراد بی خانمان می توانند از امکانات آن بهره مند شوند.

گرمخانه شهرداری قزوین میزبان افراد بی خانمان است

وی با بیان اینکه این گرمخانه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی این افراد راه اندازی شده است، بیان کرد: دغدغه مدیریت شهری در کنار انجام تمامی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، گام برداشتن در این زمینه و حل مشکل افراد بی خانمان بوده است.

مدیر توسعه خدمات اجتماعی شهرداری قزوین توضیح داد: این گرمخانه در مواقع بحران برای اسکان افراد در راه مانده نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت و از ظرفیت های مطلوب و مناسب آن می توان بهره برد.

رحمانی با بیان اینکه افراد بی خانمان به وسیله گزارش های مردمی به سامانه 137، پاسگاه های پلیس، دادستانی و گشت های شهری به این مکان منتقل می شوند، گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان در سطح شهر با سامانه 137 شهرداری یا شماره تلفن 02833354020 تماس حاصل نمایند و موضوع را اطلاع دهند.

وی با اشاره به امکانات گرمخانه شهرداری قزوین اظهار کرد: امکانات اقامتی و بهداشتی و ارائه یک وعده غذای گرم به صورت رایگان از جمله خدماتی است که در این گرمانخانه ارائه می گردد.

این گرمخانه در 2 طبقه واقع در بلوار باهنر قزوین قرار گرفته است و در همه فصول آماده ارائه خدمات به بی خانمان ها است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 194

به "گرمخانه شهرداری قزوین میزبان افراد بی خانمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرمخانه شهرداری قزوین میزبان افراد بی خانمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید