گامی برای ساماندهی دستفروشان قم

به گزارش آسمان فارس، شیوه نامه ساماندهی دستفروشان قم برای ابلاغ نهایی تدوین و تنظیم شد.

گامی برای ساماندهی دستفروشان قم

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از قم، شیوه نامه ساماندهی دستفروشان قم در نشست مشترک کارگروه تخصصی ساماندهی صنوف و مشاغل شهری کشور برای ابلاغ نهایی تدوین و تنظیم شد.

مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم در این نشست ون کافه ها، وانت بار های میوه فروشی و خودرو های لباس فروش و لوازم خانگی را نمونه های از این مشاغل خواند و گفت: در شهر قم فقط میوه فروش ها معضل بود که پیش از این ساماندهی شد.

مظفری راه اندازی 60 بازار ریحان، 9 بازار روز و توسعه میدان بار شهید رجایی را از اقدامات صورت گرفته در کلانشهر قم دانست و اضافه نمود: صندلی هایی هم برای میوه فروش های سیار در قم جانمایی شد.

او در این نشست که با حضور نمایندگانی از کلانشهرهای تهران، قم، تبریز، اصفهان، همدان و اراک برگزار گردید به بهسازی میدان شهید مطهری با هدف بهسازی هسته مرکزی شهر هم اشاره نمود.

مدیر عامل سازمان میادین شهرداری قم از تملک 74 واحد در جهت اجرای این طرح اطلاع داد و توضیح داد: در این جهت 100 واحد عرضه کالا قرار گرفته است که در خواست می گردد مالکین بیست و شش واحد به جای مانده هم برای تملک به سازمان مراجعه نمایند.

ساماندهی دکه های سطح شهر با هدف جلوگیری از اعطای مجوز نو، ساماندهی دکه های موجود و جلوگیری از سد معبر به دلیل وجود دکه، دیگر موضوعی بود که در این نشست به آن اشاره شد.

در حال حاضر 85 دکه فروش در سطح شهر قم فعال هستند.

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1789

به "گامی برای ساماندهی دستفروشان قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گامی برای ساماندهی دستفروشان قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید