کم نمی آوریم و ادامه می دهیم، هر چقدر اذیت نمایند مصمم تر می شویم

به گزارش آسمان فارس، سید جلال حسینی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا گفت: بازی خیلی سختی را بردیم. همه می دانند الدحیل چه جایگاهی در آسیا پیدا نموده است. میزان سرمایه گذاری آنها با پرسپولیس و بقیه تیم های ایرانی مقایسه کنید متوجه می شوید چه اهمیتی برای بردن قائل هستند.

کم نمی آوریم و ادامه می دهیم، هر چقدر اذیت نمایند مصمم تر می شویم

عهد بستیم و پای حرفمان ماندیم مدافع پرسپولیس درباره پیروزی سه بر یک سرخپوشان پایتخت در دیدار برگشت مقابل الدحیل که منجر به صعود این تیم شد توضیح داد: خوشبختانه توانستیم تمرکز خودمان را پس از گلی که در نیمه اول دریافت کردیم حفظ کنیم. به جرات می گویم یکی از سخت ترین بازی هایمان بود. تمام کسانی که در استادیوم بودند به ما یاری کردند. طرفدار معرفتش را باز هم به ما نشان داد. ابتدای فصل با بازیکنان عهد کردیم هر تلاشی که از دستمان بر می آید انجام دهیم تا آنها را همیشه راضی نگه داریم. پای حرفمان هم ایستادیم.

به وقتش همه چیز را می گویم کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که نسبت به برخی بی مهری های این تیم واکنش داشت در پاسخ به سوال خبرنگاران که این افراد چه کسانی هستند اضافه نمود: لازم نیست فعلا از آنها اسم ببریم. اما به وقتش همه چیز را می گویم. خودشان می دانند که با کارهایشان می خواهند شیطنت نمایند و مقابل این موفقیت ها بایستند.

الدحیل قبل از اینکه با ما بازی کند یکی از دیدارهایش لغو شد. آنوقت ما با این برنامه ریزی ها دیدید که با چه وضعیتی روبرو شدیم. حسین ماهینی و بشار رسن مانند من و برخی بازیکنان دیگر با مصدومیتی که داشتند بازی کردند. اما دیدید که از جان مایه گذاشتیم. واقعا به حضور در چنین تیمی با این بازیکنان باغیرت افتخار می کنم. بدانند هرکاری نمایند کم نمی آوریم. هیچ بازیکنی نداریم. دست آقای برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم خالی است و ما با کمترین دارایی بازی می کنیم. آقایان هر چقدر اذیت نمایند ما را قوی تر و مصمم می نمایند.

السد از الدحیل هم قوی تر است وی در خصوص بازی با السدقطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اضافه نمود: السد از الدحیل هم قوی تر است. کلا بودجه تیم های معروف قطری را ببینید متوجه میزان سرمایه گذاری آنها در این زمینه می شوید. اما پرسپولیس هستیم و کم نمی آوریم. با لطف طرفدارانمان و همراهی آنها اتحادمان بیشتر از قبل است و آنها شک ننمایند اجازه نمی دهیم ما را تخریب نمایند.

بازی به بازی به قهرمانی فکر می کنیم حسینی در خصوص اینکه شانس قهرمانی پرسپولیس در آسیا را چقدر می داند اضافه نمود: صد درصد شانس قهرمانی ما بیشتر گردیده است. همین موضوع انگیزه تیم را بالا می برد. کارمان هم سخت تر گردیده ولی تمام تلاشمان را می کنیم تا مرحله به مرحله و بازی به بازی به خواسته مان برسیم. خیلی ها می گفتند بازیکنان جدید پرسپولیس می توانند به درد ما بخورند. من هم گفتم می دانیم آنها خوب هستند اما در آسیا نمی توانند در این فصل بازی نمایند. می بینید که نیمکت تیم ما خالی است و تنها با یازده بازیکن می جنگیم و پیش می رویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 102

به "کم نمی آوریم و ادامه می دهیم، هر چقدر اذیت نمایند مصمم تر می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کم نمی آوریم و ادامه می دهیم، هر چقدر اذیت نمایند مصمم تر می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید