کالدرون: اگر قرار بود نام ها بازی کنند، عبدی نباید به میدان می رفت، بازیکنانم مردانه جنگیدند و برنده یک بازی سخت شدیم

به گزارش آسمان فارس، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد شاگردانش در دربی 90 تهران ابراز رضایت کرد و گفت که سرخپوشان فاتح یک بازی سخت شده اند.

کالدرون: اگر قرار بود نام ها بازی کنند، عبدی نباید به میدان می رفت، بازیکنانم مردانه جنگیدند و برنده یک بازی سخت شدیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، گابریل کالدرون پس از برتری یک بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال استقلال گفت: به تیم خودم تبریک می گویم. بازیکنانم خیلی مردانه جنگیدند و بازی خیلی خوبی انجام دادند. در این گونه بازی ها، هر تیمی بتواند گل اول را بزند از حریف پیش می افتد و در بازی بین دو تیم اختلافی به وجود می آید. ما بهترین دروازه بان آسیا را داریم که یک گل را از حریف گرفت. بعد از گل هم ما بازی خوبی انجام دادیم و شایسته این پیروزی بودیم.

در دوره عوض کردن سبک بازی مان حتماً باید پیروز شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سؤال که آیا قبول دارد تیمش ضعف فنی داشت و قبل از به ثمر رسیدن گل دو تیم بازی خوبی به نمایش نگذاشتند، گفت: ما در حال عوض کردن سبک بازی مان هستیم، اما در این دوره ای که هستیم، حتماً باید پیروز شویم. من با شما خیلی موافق نیستم و از روند تیم راضی هستم.

از بازیکنان تعویضی و روند بازی تیمم راضی هستم

کالدرون درباره اینکه آیا قصد او از تعویض سوم و آوردن مهدی عبدی به زمین به ثمر رساندن گل بود یا نه، گفت: مربی در واقع هر بازی را متفاوت می بیند. مربی باید بتواند بازی خوانی داشته باشد و ما فرصت اشتباه نداریم. به تیم خودم تبریک می گویم. تمام بازیکنانم خوب بازی کردند. کسانی هم که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدند، خوب بودند و من از هر سه تعویضم راضی هستم و البته از روند تیمم. بازیکنان تعویضی روند تیم را بهتر کردند و آخرین تعویض مان هم گلزنی کرد.

اگر قرار بود نام ها بازی کنند، عبدی نباید به میدان می رفت

وی در واکنش به انتقادی درباره جایگاه مهدی ترابی و سیامک نعمتی در ترکیب پرسپولیس و اینکه به نظر می رسد ترکیب سرخپوشان براساس نام بازیکنان چیده می شود، شرح داد: اگر این طور باشد، پس عبدی نباید بازی می کرد. فکر می کنم که شما اشتباه فکر می کنید. در بازی اول امیر روستایی بازی کرد که کسی او را نمی شناخت. در بازی قبلی کاپیتان مان را نداشتیم و وحید امیری هم بازی نکرد. قبل از اینکه سؤالی را مطرح کنید، بهتر است فکر کنید. بازی قبلی را هم ندیدید که چه بازیکنانی در ترکیب بودند. از شما خواهش می کنم هر صحبتی که حقیقت ندارد، مطرح نکنید. شما به عنوان خبرنگار حرفه ای باید هر بازی را آنالیز کنید. چیزی که گفتید حقیقت نداشت.

روی تمام بازیکنانم حساب می کنم و آماده ترین ها بازی می کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا با درخشش عبدی در دربی امکان دارد او در بازی های آینده جایگزین علی علیپور یا جونیور در ترکیب شود، گفت: من روی تمام بازیکنانم حساب می کنم و ممکن است بازی کند. هر بازیکنی امکان دارد در هفته آینده جزو 11 بازیکن اصلی باشد. وظیفه من این است که 11 بازیکن آماده را در ترکیب قرار بدهم و آماده ترین ها در طول هفته بازی خواهند کرد.

جونیور نشان داد که می تواند جزو گزینه های اول باشد

قبل از بازی اعلام کردید خرید جونیور انتخاب نهم تان بوده است. آیا صحبت های شما روی روحیه این بازیکن تأثیر منفی نگذاشته است؟، کالدرون در پاسخ به طرح این پرسش گفت: جونیور بازیکن جوانی است و بازیکن جوان وقتی توانایی دارد، باید آن را نشان بدهد. او باید با وجود گزینه نهم بودن خودش را نشان بدهد. در واقع او با سبک بازی اش نشان داد که می تواند جزو گزینه های اول باشد. گرچه او گزینه نهم بود، اما اکنون شرایط فرق دارد. البته سخت است که بتواند خودش را نشان بدهد، چون زبان بازیکنان را نمی داند، هنوز جا نیفتاده است و به زمان نیاز دارد.

ما برنده یک بازی سخت شدیم

وی در واکنش به طرح این مسئله که پرسپولیس با وجود کسب پیروزی نظمی نداشت و البته استقلال هم موقعیتی ایجاد نکرد. با این اوصاف آیا پرسپولیس قرار است زیر سایه این برد پنهان شود، گفت: ما یک بازی سخت را بردیم. با صحبت های شما خیلی موافق نیستم. وقتی چنین مسابقه ای را می برید، یعنی یک بازی متعادل است و ما خوب بازی کردیم. یک پنالتی علیه ما گرفته شد، ما بازی را ادامه دادیم و برنده شدیم. تحلیل شما همه منفی است و چه تحلیلی برای مربی استقلال دارید؟ ما بردیم، اما شما فقط انتقاد می کنید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از این سؤال با عصبانیت نشست خبری را ترک کرد و به خبرنگاران گفت: فکر می کنم شما استقلالی هستید! این سؤالاتی که می پرسید، حرفه ای نیست!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 455

به "کالدرون: اگر قرار بود نام ها بازی کنند، عبدی نباید به میدان می رفت، بازیکنانم مردانه جنگیدند و برنده یک بازی سخت شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: اگر قرار بود نام ها بازی کنند، عبدی نباید به میدان می رفت، بازیکنانم مردانه جنگیدند و برنده یک بازی سخت شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید