نگاهی به کتاب های پرفروش داستانی و غیرداستانی

به گزارش آسمان فارس، کتاب خاطرات جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا از جمله آثاری است که در فهرست هفتگی کتاب های پرفروش نشریه نیویورک تایمز و آمازون به چشم می خورد.

نگاهی به کتاب های پرفروش داستانی و غیرداستانی

به گزارش خبرنگاران،در جدیدترین فهرست هفتگی کتاب های غیرداستانی پرفروش نیویورک تایمز، نام کتاب اتاقی که در آن رخ داد نوشته جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا در جایگاه نخست دیده می شود.

در رتبه دوم این فهرست آسیب پذیری سفید:چرا صحبت کردن برای سفیدپوست ها درباره نژاد سخت است نوشته رابین داینجلو واقع شده است.

رتبه سوم فهرست پرفروش های غیرداستانی نشریه نیویورک تایمز به کتاب چطور یک ضدنژادپرست باشیم نوشته ایبرام اکس کندی که به عنوان زمینه ای برای ساخت جامعه ای برابرتر و کمک برای مقابله با نژادپرستی و شناسایی آن معرفی شده است، اختصاص یافته است.

مهر خورده از همان ابتدا دیگر اثر ایبرام ایکس کندی و پس می خواهی درباره نژاد صحبت کنی اثر ایجموئو اولو در رتبه چهارم و پنجم این فهرست قرار گرفته اند.

در بخش کتاب های داستانی پرفروش این نشریه نیز جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند نوشته دلیا اوئنز همچنان در رتبه نخست واقع شده است.

نیمه ناپدیدشونده اثر بریت بنت و 28 تابستان نوشته الین هیلدربرند به ترتیب در جایگاه دوم و سوم این فهرست به چشم می خورند.

اما رتبه نخست کتاب های غیرداستانی آمازون به کتاب جنجالی خاطرات مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ با عنوان خیلی زیاد و همیشه ناکافی اختصاص یافته است.

کتاب خیلی زیاد و همیشه ناکافی که زیر عنوان اصلی آن نوشته شده : چگونه خانواده من خطرناک ترین مرد جهان را ساخت هنوز منتشر نشده است و طبق اعلام پیشین باید 28 جولای (هشتم مرداد) منتشر شود.

آسیب پذیری سفید : چرا صحبت کردن برای سفیدپوست ها درباره نژاد سخت است نوشته رابین داینجلو و چطور یک ضدنژادپرست باشیم نوشته ایبرام اکس کندی نیز در رتبه های دوم و سوم فهرست پرفروش های غیر داستانی آمازون قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1110

به "نگاهی به کتاب های پرفروش داستانی و غیرداستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به کتاب های پرفروش داستانی و غیرداستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید