مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

به گزارش آسمان فارس، در کنار پارکسویل در شرق جزیره ونکور، ساحلی وجود دارد که نقطه محبوب مردم بومی کاناداست. این ساحل یک زمین بازی وسیع دارد و با صنوبرهای داگلاس پوشیده شده است. شما در این جا می توانید جهتهای طبیعت گردی 5 کیلومتری پیدا کنید و ساحل با طول 2 کیلومتر در انتظار شماست. این ساحل یکی از بایدها در میان جاذبه های جزیره ونکوور می باشد. این ساحل شنی جایی است که هرگز فراموش نخواهید کرد.

مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

قدیمی ترین پارک استانی بریتیش کلمبیا، پارک استراتکونا است که بزرگ ترین پارک در جزیره ونکوور هم شناخته می گردد. در میان این پارک می توانید جهتهای طبیعت گردی بسیار هیجان انگیزی را مشاهده کنید که یکی از محبوب ترین آن ها در فلات ممنوعه (Forbidden Plateau) قرار گرفته است. دریاچه باتل برای شناگران، کایاک سوارها و ماهیگیران عالی است. بالاترین قله های محدوده جزیره ونکوور هم در پارک استراتکونا واقع شده است. مجاورت پارک هم کوه واشنگتن آلپاین است که اولین جزیره اسکی در جزیره می باشد.

کلیکوات ساوند بخشی از پارک استانی استراتکونا (Strathcona) و پارک ملی پسیفیک ریم (Pacific Rim) را پوشانده است. اما برای خودش یکی از جاذبه های جزیره ونکوور محسوب می گردد. در سال 2000، در فهرست یونسکو به اسم اولین ذخیره بسفر بریتیش کلمبیا به دو علت ثبت شد. علت اول این که، این منطقه دارای 265،000 هکتار از جنگل بارانی معتدل ساحلی است. بعلاوه 45 گونه حیات وحش در معرض خطر انقراض در آن زندگی می نمایند.

منبع مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1759

به "مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید