مدیران؛ قربانیان جدید لیگ برتر، قرعه سوم به نام کدام تیم می افتد؟

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، برخلاف ادوار گذشته لیگ برتر، این بار مدیران به جای مربیان در چرخه قربانیان فوتبال قرار گرفته اند تا از این نظر شاهد یک سنت شکنی در فوتبال ایران باشیم. فصل جدید لیگ برتر با برکناری یک مدیر با سابقه به اسم سعید آذری آغاز شد تا ذوب آهن با شوک مدیریتی بزرگی روبرو شده باشد.

مدیران؛ قربانیان جدید لیگ برتر، قرعه سوم به نام کدام تیم می افتد؟

تنها به فاصله چند روز از برکناری آذری، دومین مدیر لیگ برتری هم از سمت خود استعفا داد. بهرام رضاییان با سابقه پنج سال مدیریت در پارس جنوبی جم و در حالی که این تیم با مدیریت وی از لیگ دو به لیگ یک و از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد، به دلیل مسائل مالی از سمت خود استعفا داد که این استعفا مورد پذیرش هیات مدیره قرار گرفت.

شواهد و قرائن نشان می دهد رضاییان نمی تواند آخرین مدیری باشد که قربانی شرایط باشگاهش می شود و احتمال این که به زودی مدیر یا مدیران دیگری ضلع سوم مدیران جدا شده را تشکیل دهند وجود دارد.

در حال حاضر برخی باشگاه های لیگ برتری از مدیرانی استفاده می کنند که روی لبه تیغ قرار داشته و هر آن ممکن است از مدیریت باشگاهشان کنار بروند.

با اضافه شدن مربیان برکنار شده و یا استعفا دهنده، به نظر می رسد این فصل از مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران تغییرات زیادی را شاهد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 344

به "مدیران؛ قربانیان جدید لیگ برتر، قرعه سوم به نام کدام تیم می افتد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران؛ قربانیان جدید لیگ برتر، قرعه سوم به نام کدام تیم می افتد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید