قهرمانی در آسیا، تنها راه رسیدن گلبالیست ها به پارالمپیک توکیو

به گزارش آسمان فارس، سرمربی تیم ملی گلبال مردان با اشاره به اعزام 6 گلبالیست به مسابقات قهرمانی آسیا ژاپن گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا گلبال مردان چون تنها به تیم قهرمان سهمیه پارالمپیک توکیو اختصاص پیدا می کند، برای کسب سهمیه محکوم به قهرمانی هستیم.

قهرمانی در آسیا، تنها راه رسیدن گلبالیست ها به پارالمپیک توکیو

مهدی نباتی در گفت وگو با خبرنگاران، افزود: مسابقات گلبال قهرمانی آسیا از 13 آذر در ژاپن برگزار می شود که برای حضور در این مسابقات 6 گلبالیست 10 آذر راهی این مسابقات می شوند. البته این مسابقات چون تنها شانس کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو است و سهمیه به تیم قهرمان اختصاص پیدا می کند محکوم به قهرمانی هستیم.

وی از محمد پرنیان، حسن جعفری، محمد سرنجی، محمد منصوری، مهدی عباسی و خلیل شهریاری نسب به عنوان نفرات اعزامی به قهرمانی آسیا ژاپن نام برد و گفت: در حال حاضر چند نفر از بازیکنان دارای آسیب دیدگی جزئی هستند که امیدوارم تا روز اعزام آسیب دیدگی آنها بهبود پیدا کند.

سرمربی تیم ملی گلبال مردان یکی از مسائل بازیکنان را عدم اعزام به تورنمنت برون مرزی مطرح کرد و گفت: با توجه به این که تمام حریفان ما از جمله کره، چین، ژاپن و... در چند تورنمنت برون مرزی شرکت کردند قطعا شرایط بهتری نسبت به تیم ما دارند و ما برای رقابت با این حریفان چون در هیچ تورنمنت برون مرزی شرکت نکردیم، کار سختی را پیش رو خواهیم داشت.

نباتی در پاسخ به این پرسش که تا چقدر امیدوار به قهرمانی و کسب سهمیه پارالمپیک توکیو هستید، شرح داد: در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا ما پیروز شدیم در سکوی قهرمانی قرار بگیریم بنابراین در قهرمانی آسیا ژاپن نیز امید زیادی به تکرار قهرمانی داریم. البته چون هنوز نمی دانیم با چه تیم هایی همگروه هستیم پیش بینی قهرمانی کار سختی است، اما تلاش خواهیم کرد سهمیه پارالمپیک توکیو را به ایران اختصاص دهیم.

نباتی در سرانجام افزود: تیم گلبال 10 آذر برای شرکت در قهرمانی آسیا راهی ژاپن می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 616

به "قهرمانی در آسیا، تنها راه رسیدن گلبالیست ها به پارالمپیک توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی در آسیا، تنها راه رسیدن گلبالیست ها به پارالمپیک توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید