فروش پوشاک ایرانی به نام برند خارجی! ، بازار پوشاک شب عید تعطیل می شود؟

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، فروشندگان پوشاک می گویند این بازار در شب عید رونق چندانی ندارد. دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک به خبرنگاران گفت: قدرت خرید کم و جیب مردم خالی شده است و به نظر می رسد که امسال مردم ترجیح داده اند لباس های قدیمی تر خود را بپوشند. در واقع پول خرید پوشاک صرف مایحتاج اولیه زندگی افراد شده است.

فروش پوشاک ایرانی به نام برند خارجی! ، بازار پوشاک شب عید تعطیل می شود؟

سعید جلالی قدیری ادامه می دهد: این روزها ویترین بخشی از پاساژهای لاکچری که تنها پوشاک برند می فروختند به فروش لباس های معمولی دوخت ایران اختصاص داده شده است.

به گفته قدیری با اجرای طرح مبارزه با قاچاق، تقلبی در بازار راه افتاده است پوشاک ایرانی به جای برند خارجی فروخته می شود! یعنی آن دسته از فروشندگانی که مجوز فروش برندهای خارجی را داشتند با تولیدکنندگان ایرانی قرارداد بستند و پوشاک ایرانی را با نام برند خارجی می فروشند.

مشاهدات میدانی خبرنگاران نیز حاکی از این است که در بسیاری از پاساژهای مناطق بالای شهر، بسیاری از فروشگاه های برند اجناس خارجی ندارند اما در مقابل در فروشگاه یا اجناس متفرقه وجود دارد یا اجناس ایرانی.

بازار پوشاک شب عید تعطیل می شود؟

با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا ممکن است بازار پوشاک تعطیل شود. سعید جلالی قدیری با اشاره به این احتمال گفت: چنانچه ستاد کرونا بازار پوشاک را تعطیل نکند، شرایط فروش پوشاک بهتر می شود اما چنانچه واحدهای صنفی تعطیل شوند دوباره شرایط سال گذشته برای تولیدکنندگان و فروشندگان تکرار می شود. تولیدکنندگان پوشاک امسال همه امیدشان بازار شب عید است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1517

به "فروش پوشاک ایرانی به نام برند خارجی! ، بازار پوشاک شب عید تعطیل می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش پوشاک ایرانی به نام برند خارجی! ، بازار پوشاک شب عید تعطیل می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید