ساعی:کیمیا علیزاده با مهاجرت به آبرویش لطمه می زند و بعداً پشیمان می شود، هیچ کجای دنیا به اندازه ایران به او توجه نمی شد

به گزارش آسمان فارس، پرافتخارترین المپین ورزش ایران گفت: مهاجرت کیمیا علیزاده جز لطمه زدن به آبرویی که سال ها جمع کرده نتیجه دیگری برای او ندارد.

ساعی:کیمیا علیزاده با مهاجرت به آبرویش لطمه می زند و بعداً پشیمان می شود، هیچ کجای دنیا به اندازه ایران به او توجه نمی شد

هادی ساعی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص مهاجرت ورزشکاران ایرانی به خارج از کشور گفت: در زمان ما نیز پیشنهادهایی از کشورهای خارجی وجود داشت، اما به قدری به کشورمان پایبند و روی آن حساس بودیم که خجالت می کشیدیم و می ترسیدیم این مسائل را مطرح کنیم. در حال حاضر مهاجرت برای برخی ورزشکاران تبدیل به زیاده خواهی شده است.

قهرمان پیشین تکواندو اضافه نمود: زیاده خواهی کار بسیار زشتی است و هر ورزشکاری باید اعتقاد داشته باشد که زیر پرچم کشور خود باقی بماند. قهرمانان ما در ایران و در این شرایط رشد کردند و نمی دانم یک مرتبه چه می شود که یادشان می افتد راهی این کشور و آن کشور شوند و لذت آنجا را بیشتر از عزت ایران دوست دارند. به نظر من پناهندگی یک ذلت بزرگ برای هر شخص و آدمی است.

پرافتخارترین المپین ورزش ایران در پاسخ به این سوال که در زمان قهرمانی هیچ وقت وسوسه پیشنهادهای خارجی نشده است، گفت: هیچ وقت حتی به ذهنم هم خطور نکرد که به پیشنهادهای کشورهای خارجی برای مهاجرت و تغییر تابعیت فکر کنم. در حال حاضر خیلی موقعیت های دیگر برای مهاجرت دارم، اما هیچ جایی را به ایران ترجیح نمی دهم.

ساعی در خصوص شایعه مهاجرت کیمیا علیزاده و مانور رسانه های بیگانه در خصوص عدم توجه مسئولان فدراسیون تکواندو و ورزش ایران به او گفت: اعتقاد دارم کیمیا علیزاده هر کجای دنیا بود به اندازه ایران به او توجه نمی شد. در ایران توجه بیش از حدی به علیزاده شده و کجا به او کم توجهی شده است؟ حداقل می دانم در تکواندو هیچ کجای دنیا شرایط ایران را ندارد و به خصوص توجهی که در این مدت به علیزاده شده به هیچ تکواندوکاری در دنیا نمی شود.

قهرمان پیشین تکواندو در خصوص اینکه توصیه ای به علیزاده در خصوص تصمیم آینده اش ندارد، گفت: فکر می کنم شاید یک بچه 10 ساله نیز به راحتی بتواند در این خصوص تصمیم بگیرد. اگر علیزاده بخواهد چنین تصمیمی بگیرد جز لطمه زدن به آبرویی که سال ها جمع کرده نتیجه دیگری برای او ندارد و در دراز مدت حتما برای او پشیمانی به دنبال خواهد داشت. اگر کسی می خواهد اقدامی انجام دهد نباید کاری کند که تمام پل های پشت سرش خراب شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 758

به "ساعی:کیمیا علیزاده با مهاجرت به آبرویش لطمه می زند و بعداً پشیمان می شود، هیچ کجای دنیا به اندازه ایران به او توجه نمی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعی:کیمیا علیزاده با مهاجرت به آبرویش لطمه می زند و بعداً پشیمان می شود، هیچ کجای دنیا به اندازه ایران به او توجه نمی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید