راه اندازی نخستین مجموعه تنیس خاکی جنوب تهران

به گزارش آسمان فارس، مراحل پایانی ساخت نخستین مجموعه تنیس خاکی جنوب پایتخت در بوستان ولایت در حال اجراست و تا 10روز آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

راه اندازی نخستین مجموعه تنیس خاکی جنوب تهران

خبرنگاران-زهرا بلندی: کمبود فضاهای ورزشی، به ویژه در رشته های خاص یکی از دغدغه های مهم اهالی جنوب تهران است و آنها را مجبور می نماید برای استفاده از این خدمات به مناطق دیگر بروند یا از علایق خود دست بکشند.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار منطقه19 با بیان اینکه ایجاد هر مجموعه ورزشی جدیدی می تواند گره ای از مسائل شهروندان را باز کند، می گوید: این طرح از سال1395 کلید خورد، اما مدتی اجرای آن متوقف شد و از 6ماه پیش دوباره شروع به کار نموده است. 5قطعه زمین تنیس به متراژ 350مترمربع روبه روی مجموعه شهربانو بوستان ولایت ساخته شده و فاز یک آن آماده بهره برداری است.

سعید صالح محمود رباطی با اشاره به اینکه این زمین ها نخستین مجموعه زمین های تنیس خاکی جنوب شهر محسوب می گردد که براساس استانداردهای لازم برای این رشته ورزشی و با هدف توسعه ورزش و پر کردن اوقات فراغت شهروندان در بوستان بزرگ ولایت ساخته می گردد، اضافه نمود: بعد از افتتاح این مجموعه قصد داریم در کنار برگزاری دوره های آموزشی تنیس، شرایط ویژه ای را برای استفاده ساکنان مناطق جنوبی، به خصوص منطقه19، فراهم کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 738

به "راه اندازی نخستین مجموعه تنیس خاکی جنوب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی نخستین مجموعه تنیس خاکی جنوب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید