خنثی شدن عملیات تروریستی در صلاح الدین با هوشیاری دستگاه اطلاعاتی عراق

به گزارش آسمان فارس، خبرگزاری خبرنگاران- سرویس های اطلاعات نظامی عراق، عملیات شلیک موشک های تروریست ها به مناطق مسکونی را در استان صلاح الدین خنثی کردند.

خنثی شدن عملیات تروریستی در صلاح الدین با هوشیاری دستگاه اطلاعاتی عراق

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از وبگاه السومریه نیوز، دستگاه اطلاعات نظامی عراق روز شنبه با صدور بیانیه ای گفت: سرویس های اطلاعاتی عراق با هماهنگی بخش اطلاعاتی ستاد فرماندهی عملیات صلاح الدین، در عملیاتی ویژه و پیشگیرانه پیروز شدند عملیات تروریست ها را برای شلیک موشک ها از منطقه تلول الباج در وادی الثرثار خنثی کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: سروس های اطلاعات نظامی عراق در این عملیات ویژه، از شلیک موشک ها به مناطق مسکونی در استان صلاح الدین جلوگیری و سکوی شلیک موشک ها را در منطقه تلول الباج کشف کردند.

گروه تروریستی داعش که پس از اشغال شهر موصل عراق در سال 2014، به سرعت بخش اعظمی از خاک این کشور را تحت کنترل خود درآورده بود، سه سال بعد، متحمل شکست شد و نیرو های عراقی با کمک های مستشاری ایران پیروز شدند در سال 2017 تروریست ها را از کشورشان اخراج کنند.

با این وجود، برخی از عناصر داعش در مناطقی از عراق حضور نه چندان فعال دارند و هر از گاهی حملات تروریستی در برخی از مناطق این کشور انجام می دهند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1408

به "خنثی شدن عملیات تروریستی در صلاح الدین با هوشیاری دستگاه اطلاعاتی عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خنثی شدن عملیات تروریستی در صلاح الدین با هوشیاری دستگاه اطلاعاتی عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید