خلیج فانگ نا (Phang Nga Bay) پوکت تایلند

به گزارش آسمان فارس، پوکت سرزمین شگفت انگیزی است، این را وقتی به عینه باور میکنید که سری به خلیج فانگ نا (Phang Nga Bay) بزنید، جزیره های کوچک و بزرگ این منطقه شمارا یاد فیلم اواتار می‌اندازد و انگاری در زمین نیستید یا به میلیونها سال قبل به عصر دایناسورها رفته اید و زمین باستانی را از نزدیک نظاره میکنید.

خلیج فانگ نا (Phang Nga Bay) پوکت تایلند

حتما در تور پوکت سری به خلیج فانگ نا بزنید، فانگ نا، به نوبه خود خلیج منحصر بفردی محسوب می‌شود. بدون شک بازدید یک روزه افراد از این خلیج تا اندازه‌ای لذت‌بخش خواهد بود که به یک خاطره به یادماندنی تبدیل می‌شود. از ویژگی‌های بارز این خلیج، صخره‌های آهکی و پرشیب آن است که به صورت عمودی از دل آب‌های زمردین دریا بیرون زده است. این جزایر کوچک، محل زندگی جانورانی است که در حین سفر با تورهای خاص منطقه، احتمالاً با آن‌ها روبرو خواهید شد.

جزیره جیمز باند (James Bond Island) و کوه پان‌یی (Koh Panyee)، تنها دو نمونه از جزایر شناخته شده و مشهور این خلیج به حساب می‌آیند. از بهترین تفریحات این دو جزیره، سفر با قایق‌های مخصوصی است که از شمالی‌ترین بخش جزیره پوکت حرکت خود را آغاز می‌کنند؛ گردشگران می‌توانند در طول این سفر از تماشای مناظر دیدنی و جذاب این مناطق لذت ببرند. یک سفر تفریحی یک روزه از میان این جزایر آهکی شگفت‌انگیز و گاهاً توقف در سواحل آرام و به دور از شلوغی این منطقه، به مراتب از سفر با قایق‌های اتوبوسی استاندارد بهتر و لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

انتشار: 24 دی 1396 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 20

به "خلیج فانگ نا (Phang Nga Bay) پوکت تایلند" امتیاز دهید

1 کاربر به "خلیج فانگ نا (Phang Nga Bay) پوکت تایلند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیج فانگ نا (Phang Nga Bay) پوکت تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید