تخلف یک تیم از دید سازمان لیگ کشتی پنهان مانده است

به گزارش آسمان فارس، هادی حبیبی سرمربی تیم دانشگاه آزاد با توجه به اقدامات یکی از باشگاه ها در جذب 5 آزادکار ملی پوش به خبرنگاران گفت: طبق آئین نامه رقابتهای لیگ کشتی مقرر شد هر تیم در نهایت از 4 آزادکار ملی پوش در ترکیب خود استفاده کند، اما یکی از تیمهای مدعی با نادیده دریافت این قانون، اقدام به جذب پنجمین ملی پوش نموده که گویا این مساله از دید سازمان لیگ کشتی نیز پنهان مانده است.

تخلف یک تیم از دید سازمان لیگ کشتی پنهان مانده است

وی توضیح داد: سازمان لیگ فدراسیون کشتی که با شعار احیا و پویایی مسابقات لیگ از مدتها پیش اقدام به تدارکات لازم برای برپایی این رویداد داخلی نموده است باید با دقت و جدیت بیشتری در این خصوص عمل کند. مطمئنا اگر اهالی کشتی با چنین تخلفاتی روبرو شوند، نگاه شان به رقابتهای لیگ تغییری نخواهد کرد و در نهایت هیچگاه شاهد تنور داغ لیگ نخواهیم بود.

سرمربی تیم کشتی دانشگاه آزاد ادامه داد: امیدوارم سازمان لیگ در مورد این تخلف آشکار، شرح منطقی داشته باشد، چرا که جذب 5 ملی پوش در قالب یکی از تیمهای مدعی به معنای این است که رسما یکی از این ملی پوشان فقط با هدف عدم جذب در تیم های دیگر به عضویت تیم مدعی درآمده است.

به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی مراسم قرعه کشی لیگ برتر روز 21 شهریور برگزار می گردد. بر این اساس تیم های شرکت کننده تا سرانجام وقت اداری روز 27 شهریور برای ثبت قرارداد با کشتی گیران و مربیان خود فرصت دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 380

به "تخلف یک تیم از دید سازمان لیگ کشتی پنهان مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف یک تیم از دید سازمان لیگ کشتی پنهان مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید