بیک زاده: طرفداران استادیوم را به رنگ آبی درآورند، حقیقی راهش را عوض کند

به گزارش آسمان فارس، خبرنگاران: مدافع - هافبک استقلال گفت: از طرفداران می خواهم فردا کل سکوهای استادیوم آزادی را به رنگ آبی درآورند تا نماینده تایلند متوجه گردد ما چه طرفدارانی داریم.

بیک زاده: طرفداران استادیوم را به رنگ آبی درآورند، حقیقی راهش را عوض کند

هاشم بیک زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره دیدار حساس فردای استقلال مقابل بوریرام تایلند، شرایط خودش و ...صحبت های زیر را انجام داد:

خبرنگاران: از بازی با بوریرام آغاز کنیم...

بوریرام تیم خوبی است و بازی سختی مقابل آنها داریم، امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم تا در بازی برگشت راحت تر به میدان برویم و در نهایت به مرحله بعد صعود کنیم.

خبرنگاران: چه صحبتی با طرفداران استقلال داری؟

احتیاجی نیست صحبت کنم که طرفداران برای حمایت از تیم شان به استادیوم بیایند چون خودشان بهتر می دانند استقلال در چه مرحله ای قرار گرفته و چقدر به حمایت آنها احتیاج دارد. امیدوارم با حمایت آنها، کوشش بچه ها و کادر فنی نمایش خوبی داشته باشیم. با این حال درخواستی از طرفداران استقلال دارم.

خبرنگاران: چه در خواستی؟

فردا کل سکوهای استادیوم آزادی را به رنگ آبی درآورند تا نماینده تایلند متوجه گردد استقلال چه طرفدارانی دارد.

خبرنگاران: بعد از مصدومیتی که پشت سر گذاشتی می توانی فردا بازی کنی؟

برای بازی کردن مسئله ای ندارم و چند روزی است که با استقلال تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام. اگر بازی کنم همه کوششم را برای یاری به استقلال انجام می دهم.

خبرنگاران: شرایط استقلال چطور است؟

خوشبختانه چند بازی است که در لیگ برتر نتایج خوبی گرفته ایم و نشان دادیم مدعی اول قهرمانی هستیم. با توجه به نتایج مان در لیگ روحیه و شرایط خوبی برای دیدار با بوریرام داریم.

خبرنگاران: در حالی که استقلال باید فردا با بوریرام بازی کند اختلافات بین امیر قلعه نویی و علی فتح الله زاده علنی شده که یکی از آنها بر سر توپ های لیگ برتر است. چه صحبتی در این باره داری؟

توپ های لیگ قهرمانان آسیا با توپ های لیگ برتر زمین تا آسمان تفاوت دارد. اگر توپ ها خوب باشند از آنها ایراد نمی گیریم. حتما این توپ ها ایراد دارد که خیلی ها درباره آن صحبت می نمایند. در خصوص اختلاف قلعه نویی و فتح الله زاده درست نیست من صحبت کنم و ترجیح می دهم صحبتی در این باره انجام ندهم.

خبرنگاران: رضا حقیقی برای دربی کری خوانده و گفته از حالا یک گل زیبا برای استقلال کنار گذاشته است...

جواب دادن به این نوع کری ها درست نیست. حقیقی بدون فکر و با احساسش حرف زده است. بازیکن اگر حرفی دارد باید در زمین بزند نه در رسانه ها. به حقیقی توصیه می کنم راهش را تغییر دهد.

منبع: تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 389

به "بیک زاده: طرفداران استادیوم را به رنگ آبی درآورند، حقیقی راهش را عوض کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیک زاده: طرفداران استادیوم را به رنگ آبی درآورند، حقیقی راهش را عوض کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید