به انتها رسیدن برنامه اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا جولای 2017

به گزارش آسمان فارس، برنامه بازگشایی شده اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا ظرف چند ساعت بسته شد.

در صبح روز 5 جولای، استا نوا اسکوشیای کانادا یک گروه مشهور از برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری: نیاز نوا اسکوشیا (Nova Scotia Demand) را بازگشایی کرد. داوطلبین واجد شرایط بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری از طریق این برنامه می توانند از طریق برنامه انتخاب نوا اسکوشیا (NSNP) که یکی از برنامه های انتخاب استانی (PNP) کانادا است، برای مهاجرت استانی اپلای نمایند.

به انتها رسیدن برنامه اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا جولای 2017

با این حال، دوره پذیرش این برنامه که در 5 جولای شروع شد، ظرف چند ساعت بسته شد که این امر نشان دهنده محبوبیت برنامه NSNP می باشد. همانطور که در جدیدترین دوره پذیرش نشان داده شد و قبلا نیز گفته شد، ظرفیت پذیرش این برنامه ظرف چند ساعت به حد نصاب خود رسیده است. با این حال، این گروه قرار است که طی چند ماه آینده و در سال های بعد نیز مجددا بازگشایی شود و این امر به نفع متقاضیان بالقوه بانک اطلاعاتی که از پیش برای آن آماده شده باشند، می باشد.

از طریق گروه B در برنامه اکسپرس اینتری: نیاز نوا اسکوشیا، داوطلبین واجد شرایط اکسپرس اینتری که در یکی از فرصت های شغلی زیر دارای سابقه کار هستند می توانند درخواست خود را ارائه کنند. درخواست برای این گروه، نیازی به داشتن پیشنهاد شغلی نیست.

کد NOCمشاغل
1111حسابرسان اقتصادی و حسابداران
1114سایر ماموران اقتصادی
1123مشاغل حرفه ای در زمینه تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی
1241دستیاران اجرایی
1311کارکنان حسابداری و امور مرتبط
2131مهندسان عمران
2171تحلیلگران و مشاوران سیستم های اطلاعاتی
2174برنامه نویسان کامپیوتر و توسعه دهندگان رسانه های تعاملی
2281تکنسین شبکه های کامپیوتری
2282تکنسین های پشتیبانی از کاربر
3012پرستاران
3233پرستاران و بهیاران
4021مربیان کالج و سایر مربیان حرفه ای
4211مشاغل مربوط به دستیاران حقوق و مشاغل مرتبط
4212کارکنان خدمات اجتماعی

از آنجایی که این برنامه یکی از برنامه های همراستا با اکسپرس اینتری است، متقاضیان پیروز 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی (CRS) و یک دعوت نامه (ITA) دریافت می نماند تا بتواند در دراو بعدی از بانک اطلاعاتی، برای اقامت دائم درخواست دهند.

برنامه اکسپرس اینتری: تقاضای نوا اسکوشیا یکی از چند برنامه مهاجرت اقتصادی باقی مانده در کانادا است که به ترتیب زمان دریافت درخواست ها اجرا می شود. به علاوه، از آنجایی که دولت استانی نوااسکوشیا، دولت فدرال را برای اعطای سهمیه بیشتر به گروه NSNP قانع کرده است، این استان در سال های اخیر، به یکی از مقصدهای مهاجرت بسیار محبوب تبدیل شده است.

شرایط لازم

داوطلبین اکسپرس اینتری که قصد اپلای به گروه B در برنامه اکسپرس اینتری: تقاضای نوا اسکوشیا (Nova Scotia: Express Entry) را دارند باید:

  • در 6 سال گذشته، حداقل یک سال سابقه کار تخصصی تمام وقت (یا معادل پاره وقت آن را) در یکی از 16 شغل در نظر گرفته شده توسط نوا اسکوشیا را داشته باشند.
  • مدارک تحصیلی خارجی شان مورد ارزیابی قرار گرفته باشد.
  • با یک تست استاندارد زبان مورد پذیرش توسط کانادا و نوا اسکوشیا حداقل سطح مهارت متوسط در یکی از زبان های فرانسه یا انگلیسی را برآورده کنند (معیار سنجش سطح زبان کاناداCLB7)
  • در شبکه امتیاز مربوط به برنامه اکسپرس اینتری: نیاز نوااسکوشیا، حداقل 67 امتیاز کسب کنند. این امتیازات بر اساس مهارت زبان، سن، سابقه کار، تحصیل و سازگاری تعلق می گیرد.
  • و در بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری نیز یک پروفایل داشته باشند.

گروه A همچنان باز است

گروه A در برنامه اکسپرس اینتری: نیاز نوا اسکوشیا در حال حاضر باز است. هیچ شغل مد نظری در لیست این گروه وجود ندارد اما متقاضیانی واجد شرایط این گروه هستند که دارای یک پیشنهاد شغل (Job Offer) باشند.

یک پیشنهاد شغلی معتبر باید:

  • توسط یک کارفرما در نوا اسکوشیا ارائه شود.
  • برای یک شغل مداوم، با حقوق و تمام وقت باشد.
  • برای شغلی باشد که:

- حداقل مربوط به یک سال بعد از صدور ویزای اقامت دائم شما باشد.

- فصلی نباشد.

- در یکی از مشاغل نوع 0 یا سطوح مهارتی A یا B در طبقه بندی مشاغل کانادا (NOC) قرار داشته باشد.

سایر معیارهایی که که در قسمت شرایط لازم ذکر شد باید برای گروه A نیز برآورده شوند. متقاضیان باید در شبکه امتیاز نوا اسکوشیا به 67 امتیاز برسند و سطح تحصیلی و مهارت زبان را اثبات کنند.

لیست گسترده مشاغل

با باز شدن این گروه، نوا اسکوشیا درهای خود را به روی گستری وسیعی از داوطلبین پرشور بانک اطلاعاتی گشود. طبقه اظهارات دادستان دیوید کوهن: مشاغلی در حوزه های اقتصادی، مراقبتهای بهداشتی، مهندسی، فناوری اطلاعات، آکادمی، کارهای اجتماعی و حوزه های حقوقی وجود دارند.

برای داوطلبین بانک اطلاعاتی که در یکی از مشاغل ذکر شده دارای سابقه کار هستند، نوا اسکوشیا فرصت عظیمی را برای رسیدن به اهداف مهاجرتی فرد فراهم می کند. (مهاجرت کاری نوا اسکوشیا) داوطلبین باید مواظب باشند حتی اگر نتوانند اینبار درخواستی ارائه دهند؛ دفتر مهاجرت نوا اسکوشیا به طور واضح اعلام کرده است که قصد دارد در ماه ها و سال آینده مجددا این برنامه را بازگشایی نماید.

داوطلبین در آماده سازی خود برای پذیرش های آینده، باید شرایط خود در همه معیارها را بسنجند و از پیش یک درخواست با کیفیت آماده کنند. نوا اسکوشیا به نسبت مدارک مورد نیاز برای اکسپرس اینتری، نیازمند اسناد و مستندات بیشتری است. بنابراین جمع آوری و بازبینی این مستندات الزامی می باشد.

افرادی که هنوز یک پروفایل اکسپرس اینتری نساخته اند اما علاقمند به این فرصت ایجاد شده هستند، باید واجد شرایط بودن خود برای ورود به بانک اطلاعاتی را تعیین کند و باید یک پروفایل بسازند. در غیر این صورت، فرصت را از دست خواهند داد.

نوا اسکوشیا در آتلانتیک کانادا، در ساحل شرقی کشور واقع است. این استان به خاطر رابطه تاریخی و جغرافیایی اش با اقیانوس، به عنوان یکی از استان های دریایی شناخته میشود. نوااسکوشیا به خاطر فرصت های شغلی ، اقتصاد متنوع و رو به رشدی دارد که مهاجران و خانواده های جدید بیشماری را جذب می کند.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 863

به "به انتها رسیدن برنامه اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا جولای 2017" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به انتها رسیدن برنامه اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا جولای 2017"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید