بنی تمیم: روسای بازنشسته هیئت های کشتی مسئله ای برای ادامه فعالیت ندارند

به گزارش آسمان فارس، سرپرست فدراسیون کشتی گفت: با اعلام معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، روسای هیئت های کشتی بازنشسته مسئله ای برای فعالیت ندارند.

بنی تمیم: روسای بازنشسته هیئت های کشتی مسئله ای برای ادامه فعالیت ندارند

به گزارش خبرنگاران ، حمید بنی تمیم با بیان این مطلب گفت: روسای هیئت های کشتی استان های سراسر کشور بعنوان اکثریت مجمع در مورد فعالیت هیئت ها طبق ماده 15 اساسنامه مستقل فدراسیون کشتی مصوب اتحادیه جهانی و کمیته بین المللی المپیک که می بایست تمامی فعالیت هیئت ها نیز به تأیید مجمع عمومی برسد از وزیر ورزش و جوانان درخواست کردند در مورد فعالیت روسای هیئت های کشتی بازنشسته طبق اساسنامه مستقل فدراسیون اقدام گردد.

وی ادامه داد: خوشبختانه بر همین اساس با حسن نظر سلطانی فر وزیر ورزش و داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و احترام این عزیزان به اعضای مجمع و اساسنامه مصوب و مستقل کشتی کشور، روسای هیئت های کشتی بازنشسته می توانند تا خاتمه زمان ریاست خود در این مسئولیت باقی بمانند.

بنی تمیم توضیح داد: خوشبختانه مسئولان محترم وزارت ورزش و جوانان در پی ایجاد یک فضای آرام در کشتی کشور هستند و با احترام به نظرات اعضای مجمع در این زمینه با مجمع کشتی همکاری بسیار مناسبی دارند.

وی اظهار داشت: البته ما هم در انتخابات پیش رو پنج هیئت ورزشی خود مانند هیئت تهران که روز شنبه برگزار گردید از ثبت نام افراد بازنشسته برای پست ریاست هیأت جلوگیری می کنیم تا از این پس طبق قوانین جاری کشور حرکت کنیم و به تبع آن با مراجع بین المللی دچار مشکل نشویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 158

به "بنی تمیم: روسای بازنشسته هیئت های کشتی مسئله ای برای ادامه فعالیت ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنی تمیم: روسای بازنشسته هیئت های کشتی مسئله ای برای ادامه فعالیت ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید