بارسلونا تکلیف پاری سن ژرمن و راکیتیچ را معین کرد

به گزارش آسمان فارس، قهرمان فصل گذشته لالیگا موضع خود را در مورد آینده هافبک کرواتش شفاف نموده است.

بارسلونا تکلیف پاری سن ژرمن و راکیتیچ را معین کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکا، مدتی است که از ابراز تمایل باشگاه پاری سن ژرمن نسبت به خرید ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا اخباری به گوش می رسد اما تیم اسپانیایی موضع خود را در مورد آینده این بازیکن ملی پوش تعیین و اعلام نموده است که او را به هیچ عنوان نمی فروشد و تنها راه خروجش از نوکمپ پرداخت شدن غرامت 125 میلیون یورویی فسخ قراردادش است.

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا به مسئولان باشگاه گفته است که راکیتیچ جزو مهره های کلیدی تیم اوست و به همین دلیل دیگر نمی خواهد چیزی درباره خروج احتمالی اش بشنود.

به این ترتیب بارسلونا هم تکلیف این بازیکن را تعیین و به مشتریان او از جمله پاری سن ژرمن اعلام نموده که تنها در صورتی که حاضر به پرداخت غرامت فسخ قراردادش گردد می توانند او را از نوکمپ خارج نمایند.

PGS اگرچه از نظر مالی ممکن است محدودیتی برای پرداخت غرامت فسخ قرارداد راکیتیچ نداشته باشد اما محدودیت هایی که برای این باشگاه به خاطر خرید نیمار و کیلیان امباپه (مجموعاً 400 میلیون یورو) شکل گرفته است به قهرمان فرانسه اجازه نمی دهد چنین رقمی را حداقل در تابستان سال جاری صرف خرید بازیکنی دیگر نمایند مگر اینکه چندین بازیکنش را بفروشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 61

به "بارسلونا تکلیف پاری سن ژرمن و راکیتیچ را معین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا تکلیف پاری سن ژرمن و راکیتیچ را معین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید