اولین طرح ملی گفت وگو خانواده در دیشموک برگزار شد

به گزارش آسمان فارس، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد اولین طرح ملی مصاحبه خانواده با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران و اداره آموزش و پرورش دیشموک در دیشموک برگزار شد.

اولین طرح ملی گفت وگو خانواده در دیشموک برگزار شد

محمد نوروزی، رئیس آموزش و پرورش دیشموکدر این کارگاه گفت: این کارگاه با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد گفتگو و مفاهمه در درون خانواده تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این کارگاه در فازهای دیگری ویژه فرهنگیان، دانش آموزان واولیا ادامه خواهد داشت، شرح داد: این کارگاه با حمایت معاونت اموربانوان ریاست جمهوری و امور اجتماعی و امور بانوان استانداری توسط انجمن جامعه شناسی ایران با همکاری اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار شده است.

به گزارش خبرنگاران، در ادامه نماینده انجمن جامعه شناسی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: انجمن جامعه شناسی مجری اجرای طرح گفتگوی خانواده است.

آرمان حیدری اظهار کرد: در مرحله اول این کارگاه از افراد دغدغه مند و فعالان فرهنگی دعوت شده است که در ادامه هفت کارگاه دیگر ویژه پدران، مادران،فرزندان طی هفته های آینده برگزار می شود.

وی ادامه داد: در فاز اول درصدد شناسایی درست مسائل و آسیب های اجتماعی در سطح بخش دیشموک هستیم.

نماینده انجمن جامعه شناسی ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان نمود: بخش دیشموک دومین شهری است که پس از یاسوج طرح ملی گفتگوی خانواده در آن برگزار شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 597

به "اولین طرح ملی گفت وگو خانواده در دیشموک برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین طرح ملی گفت وگو خانواده در دیشموک برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید