افزایش سقف وام مسکن از محل اوراق ، 200 میلیون تومان برای زوجین در تهران

به گزارش آسمان فارس، افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در شورای پول و اعتبار تصویب شد.

افزایش سقف وام مسکن از محل اوراق ، 200 میلیون تومان برای زوجین در تهران

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، در یکهزار و دویست و هشتاد و پنجمین جلسه شورای پول و اعتبار، به ریاست عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی، افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن به توضیح ذیل مورد تصویب نهاده شد:

علاوه بر این، سقف تسهیلات جعاله از محل منابع داخلی بانک ها توسط بانک مسکن و بانک های تجاری (شامل تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم و بدون سپرده) تا مبلغ 400 میلیون ریال افزایش یافت.

همچنین شورای پول و اعتبار، با امکان تلفیق حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان با اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن (تا سقف اوراق مزبور) موافقت کرد.

در این جلسه برنامه های وزارت صمت برای بهبود شرایط وافزایش بهره وری شرکت های خودروسازی ایران خودرو وسایپا خصوصاً برنامه واگذاری اموال وشرکت های وابسته آن ها مطرح و در راستای حمایت از اشتغال و افزایش فراوری وحل مسائل قطعه سازان، مقرر شد درخصوص تأمین سرمایه درگردش خودروسازان مساعدت ممکن از سوی سیستم بانکی به عمل آید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 693

به "افزایش سقف وام مسکن از محل اوراق ، 200 میلیون تومان برای زوجین در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سقف وام مسکن از محل اوراق ، 200 میلیون تومان برای زوجین در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید