اعتراضات در مورد انتخاب رئیس هلال احمر به معاونت حقوقی ارجاع داده شد ، ظرف یکی دو روز آینده اعلام نظر نهایی صورت خواهد گرفت

به گزارش آسمان فارس، سخنگوی دولت در مورد ابهامات موجود در انتخاب ریاست جمعیت هلال احمر گفت: مجموعه اعتراضات انجام شده در این خصوص توسط رئیس جمهور به معاونت حقوقی ریاست جمهوری ارجاع داده شد تا براساس مستندات قانونی آنالیز و تصمیمات مورد نظر اتخاذ گردد.

اعتراضات در مورد انتخاب رئیس هلال احمر به معاونت حقوقی ارجاع داده شد ، ظرف یکی دو روز آینده اعلام نظر نهایی صورت خواهد گرفت

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

علی ربیعی سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرنگار خبرنگاران در خصوص گزینه های مطرح شده در خصوص ریاست هلال احمر و ابهامات موجود در این خصوص و اینکه آیا رئیس جمهور در جریان این ابهامات قرار گرفته است یا خیر گفت: فرایند قانونی استعفای رئیس هلال احمر از جمله پذیرش آن توسط رئیس جمهور هنوز تایید نشده است. آنچه من در جریان آن قرار دارم این است که شورای عالی بدون رئیس هلال احمر تشکیل جلسه داده و دیروز در حاشیه جلسه دولت آگاه شدم که کاندیدا های خارج از شورای عالی، اعتراض هایی در این خصوص داشتند و عنوان کردند که تعارض منافع پیش آمده است.

وی ادامه داد: البته بعضی از کاندیدا ها در جلسه حضور داشتند و این اشکال را حاضرین در جلسه مطرح کردند و سایر کاندیدا ها نیز که تعداد آن ها دو الی سه نفر بوده است به این موضوع اعتراض کردند.

ربیعی توضیح داد: مجموع این اعتراضات و مسائلی در این خصوص را رئیس جمهور به جنیدی معاونت حقوقی ریاست جمهوری ارجاع داد که براساس مستندات قانونی آنالیز و ابراز نظر صورت پذیرد.

سخنگوی دولت در انتها خاطر نشان کرد: فکر می کنم ظرف یکی دو روز آینده معاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام نظر کند و تصمیم رئیس جمهور بر اساس آنالیز های معاونت حقوقی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 681

به "اعتراضات در مورد انتخاب رئیس هلال احمر به معاونت حقوقی ارجاع داده شد ، ظرف یکی دو روز آینده اعلام نظر نهایی صورت خواهد گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراضات در مورد انتخاب رئیس هلال احمر به معاونت حقوقی ارجاع داده شد ، ظرف یکی دو روز آینده اعلام نظر نهایی صورت خواهد گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید