اسیدپاشی به دستور استاد رمالی

به گزارش آسمان فارس، زن جوانی که دستور اسیدپاشی به یک وکیل دادگستری را صادر نموده بود پس از بازداشت مدعی شد به خاطر استاد رمالی اش این کار را انجام داده است.

اسیدپاشی به دستور استاد رمالی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصیل در انگلیس در مقطع فوق لیسانس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش، سوم تیر سال جاری گزارش اسیدپاشی به یک وکیل مرد به پلیس و بازپرس جنایی پایتخت اعلام شد. به دنبال این اسیدپاشی تیم تحقیق راهی خیابان 64 یوسف آباد شده و در طبقه اول ساختمان با بدن نیمه جان وکیل پایه یک دادگستری روبرو شدند.

وکیل میانسال که بشدت دچار سوختگی شده بود به بیمارستان منتقل شد. وی پس از بهبودی مطرح کرد که سه مرد جوان به بهانه ای وارد دفتر وکالتش شده و پس از ضرب و جرح، روی بدن او اسید پاشیده اند. در ادامه آنالیز ها تعیین شد که آن ها به قصد تهدید وکیل مبنی بر نپذیرفتن وکالت زنی جوان دست به اسیدپاشی زده اند. آنالیز ها نشان می داد زن رمالی برای حل مشکل این موکل از او 120 میلیون تومان گرفته بود و با این بهانه که اگر 700 میلیون تومان دیگر پرداخت نکنی تو را طلسم می کنم زن جوان را تهدید نموده بود. زن جوان هم به خاطر بازگرداندن پول هایش و جلوگیری از تهدید های زن رمال شکایت نموده و به سراغ این وکیل قربانی اسیدپاشی رفته بود. در ادامه آنالیز ها کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پیروز شدند 24 شهریور سه مرد جوان را که عاملان این اسیدپاشی بودند دستگیر نمایند. عاملان این اسید پاشی در تحقیقات مطرح کردند که به دستور زنی به نام آشا این کار را انجام داده و برای انجام آن 20 میلیون تومان گرفته اند. با اطلاعاتی که سردسته باند اسیدپاشی در اختیار بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران قرار داد، آشا سه روز قبل بازداشت شد. زن جوان ابتدا منکر ماجرا بود، اما زمانی که با سردسته باند روبرو شد اعتراف کرد.

او گفت: دوره رمالی را نزد خانم میانسالی به نام فیروزه دیده ام. مدتی قبل فیروزه برایم تعریف کرد که یکی از مشتری هایش برای او ایجاد مزاحمت نموده و از او شکایت قانونی نموده است. از آنجایی که فیروزه استادم بود دلم نمی خواست برایش اتفاقی رخ دهد. برای همین تصمیم گرفتم هر طوری شده جلوی این شکایت را بگیرم. آغاز به تحقیق کردم و متوجه شدم که مشتری استادم وکیل گرفته است. به همین دلیل چند نفر را اجیر کردم تا با ریختن اسید به روی وکیل و تهدید او، از ادامه شکایت سر باززند و مشکل فیروزه حل گردد.

با برملا شدن این موضوع بازپرس غلامی دستور بازداشت فیروزه را نیز صادر کرد. در ادامه آنالیز ها وکیل به دادسرا رفت و مدعی شد که به وسیله دوستانش با خبر شده که فیروزه در یکی از شهرستان ها کشته شده است.

با این ادعای وکیل میانسال، بازپرس جنایی به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت دستور داد تا در رابطه با قتل فیروزه تحقیقات را انجام دهند.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 814

به "اسیدپاشی به دستور استاد رمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسیدپاشی به دستور استاد رمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید