شروع پیش فروش 4 محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی و مادران

به گزارش آسمان فارس، گروه خودروسازی سایپا از ساعت 10 صبح امروز (پنجشنبه) پیش فروش چهار محصول خود را در قالب طرح های ویژه متقاضیان عادی و طرح حمایت از قانون جوانی جمعیت شروع نموده است. نکته مهم این است که مهلت ثبت نام برای متقاضیان عادی تا زمان تکمیل ظرفیت و برای مادران سه روز در نظر گرفته شده است و مهم تر اینکه مبلغ پیش پرداخت یکی از این محصولات عرضهِ شده، بیشتر شده است.

شروع پیش فروش 4 محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی و مادران

به گزارش ایسنا، در حالیکه ابتدای همین هفته، گروه سایپا طرح فروش فوق العاده دو محصول کوییک و کوییک R ویژه متقاضیان عادی و ویژه مادران را برگزار کرد، حال در انتها هفته میخواهد که چهار محصول خود را در قالب پیش فروش یکساله برای همین متقاضیان (عادی و مادران) اجرایی کند.

این خودروساز حالا از امروز (پنجشنبه 17 آذر ماه)، پیش فروش یکساله چهار محصول شاهین، ساینا S اتوماتیک، ساینا S دوگانه سوز اتوماتیک و وانت 151 را شروع نموده است.

موعد تحویل خودرو های شاهین و وانت 151 تیر الی مهر ماه 1402 و برای خودرو های ساینا S اتوماتیک، ساینا S دوگانه سوز اتوماتیک اردیبهشت الی مهر ماه 1402 در نظر گرفته شده است.

مهلت ثبت نام نیز برای متقاضیان عادی تا تکمیل ظرفیت محصولات و برای طرح مربوط به پیش ثبت نام طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (طرح ویژه مادران دارای دو فرزند) سه روز در نظر گرفته شده است.

متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح امروز با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که در طرح ویژه مادران، پیش ثبت نام صورت می گیرد و پس از تایید مادران حائز شرایط امکان ثبت نام (مادران دارای حداقل دو فرزند که فرزند دوم به بعد آن ها از تاریخ 19 آبان ماه 1400 به بعد به جهان آمده باشد)، امکان ثبت نام نهایی فراهم و واریز وجه مسیر خواهد شد.

در این مرحله از پیش فروش محصولات خودروسازان، تنها سن 18 سال و ارائه گواهی نامه معتبر و هر کدملی یک دستگاه لحاظ می گردد.

نکته قابل توجه این طرح این است که محصول وانت 151 که تا طرح ویژه آبان ماه با پیش پرداخت 80 میلیون و 372 میلیون و عرضه شده بود، در این مرحله مبلغ علی الحساب 84 میلیون و 935 هزار و 500 در نظر گرفته شده است.

با توجه به اینکه در سال 1401، مجوزی رسمی برای محصولات خودروسازان صادر نشده، ایسنا، صحت اخذ مجوز افزیاش قیمت را از گروه سایپا، پیگیر کرد و سایپا نیز در این رابطه، پاسخ داد که قیمت های مصوب و اخذ مجوز برای تغییر قیمت ها، تنها مشمول خودرو های سواری است و برای وانت ها الزامی وجود ندارد.

یادآوری می گردد که طرح های فروش گروه خودروسازی سایپا خارج از فرآیند قرعه کشی است.

چرا طرح جایگزینی خودرو های فرسوده اجرا نمی گردد؟!

در این طرح پیش فروش محصولات سایپا که از امروز اجرا شده و طرح فروش فوق العاده کوییک و کوییک R که شنبه هفته جاری برگزار گردید، یک موضوع مهم دیده می گردد که هنوز گروه خودروسازی سایپا، پیرامون آن پاسخی نداده است که آن هم عدم اجرای طرح جایگزینی خودرو های فرسوده است.

این در حالیست که پس از حذف سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، وزارت صمت تاکید نمود: سامانه یکپارچه موضوعیت شروع فعالیت خود را از دست داد، اما رعایت الزامات قانونی مصوب همانند تخصیص 50 درصد ظرفیت فراوری به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و تخصیص 10 درصد ظرفیت فراوری به طرح جایگزینی خودرو های فرسوده به وسیله این شرکت های خودروساز بر قوت خود باقی خواهند ماند؛ اما در این دو طرح سایپا طرح جایگزین خودرو های فرسوده دیده نمی گردد!

منبع: فرارو
انتشار: 17 آذر 1401 بروزرسانی: 17 آذر 1401 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 2103

به "شروع پیش فروش 4 محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی و مادران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پیش فروش 4 محصول سایپا ویژه متقاضیان عادی و مادران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید