21 هزار متر از معابر و محورهای منطقه 14 خط کشی شد

به گزارش آسمان فارس، شهردار منطقه 14 از اجرای بیش از 21هزار متر طول خط کشی محوری در معابر و شریان های بزرگراهی این منطقه اطلاع داد.

21 هزار متر از معابر و محورهای منطقه 14 خط کشی شد

خبرنگاران-مریم قاسمی: محمدامین سالاری پور از عملیات خط کشی خیابان ها و تقاطع های منطقه 14 اطلاع داد و گفت: برای روانسازی ترافیکی، حرکت رانندگان بین خطوط و افزایش ضریب ایمنی بیش از 21 هزار متر خط کشی معابر و شریان ها در اولویت فعالیت های ترافیکی واقع شده است.

او با اشاره به اینکه این طرح در محورها و تقاطع های منطقه پس در حال اجرا است، اضافه نمود: در روزهای گذشته عملیات خط کشی محوری و طولی در بیش از 12 معبر و خیابان به خاتمه رسیده که اقدامی مناسب در کاهش مخاطرات و ایجاد ایمنی بیشتر مسیرهای پرتردد است.

شهردار این نقطه از مرکز ادامه داد: تا کنون خیابان های نبرد حدفاصل ائمه اطهار تا داود آبادی، خیابان های شمشاد، ارغوان،کریمشاهیان حدفاصل ائمه اطهار تا پیروزی،خیابان شاه آبادی حدفاصل میدان امام حسن(ع) تا میدان شهدای تفحص ،جنوب به شمال خیابان لرستان حدفاصل میدان امام حسن (ع) تا داورزنی، خیابان داودآبادی از تقاطع شاه آبادی تا نبرد، خیابان درودیان حدفاصل شکوفه تا میدان کلانتری ، خیابان کندی حدفاصل سرآسیاب تا پاسدارگمنام و خیابان بوستان حدفاصل بلوار ابوذر تا تقاطع گلستان اجرا شده است.

وی در خاتمه گفت:در روزهای آینده، روند انجام خط کشی های ترافیکی برای رضایت مندی بیشتر شهروندان و روانسازی ترافیکی افزایش خواهد داشت و خط کشی محوری سطح معابر، تقاطع ها و شریانهای عبوری منطقه طبق برنامه ریزی های انجام شده در دستور کار است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 تیر 1402 بروزرسانی: 18 تیر 1402 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 2198

به "21 هزار متر از معابر و محورهای منطقه 14 خط کشی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "21 هزار متر از معابر و محورهای منطقه 14 خط کشی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید