10 هزار نفر بدون بلیت الکترونیکی وارد ورزشگاه آزادی شدند!

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران، روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از ناهماهنگی بوجود آمده در استقرار تماشاگران مسابقه پرسپولیس و پارس جنوبی در ورزشگاه آزادی، خواستار رعایت نظم و قوانین جدید بلیت فروشی الکترونیک شد.

10 هزار نفر بدون بلیت الکترونیکی وارد ورزشگاه آزادی شدند!

در متن این اطلاعیه آمده است:

طراحی گیت های ورودی و سامانه فروش بلیت الکترونیک در استادیوم آزادی با رعایت استانداردهای بین المللی و مطابق با استادیوم های معتبر جهان، توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، برای نخستین بار در مسابقه پرسپولیس و پارس جنوبی اجرا شد.

این طرح به نوبه خود یک طرح جدید در راستای رویکرد پیشرفت و توسعه در ورزش کشور با قابلیت بالایی می باشد ولی متاسفانه شاهد مراجعه تعداد زیادی از تماشاگران به استادیوم آزادی بدون در اختیار داشتن بلیت و کارت ملی بودیم که موجب بی نظمی و ازدحام در ورود سایر تماشاگران شد.

بدین صورت که بیش از 10 هزار نفر از طریق سایت اقدام به خرید بلیت الکترونیکی کرده و تعداد زیادی از تماشاگران حاضر در استادیوم، این مهم را اجرا نکرده و بیش از 20 هزار نفر در استادیوم حضور داشتند!

شرکت توسعه ضمن عذرخواهی از تماشاگرانی که قوانین را رعایت و اقدام به خرید بلیت کرده بودند، خواستار رعایت نظم از سوی تمامی تماشاگران در مسابقات بعدی شد. ان شا الله در مسابقات بعدی، زمان کافی از چند روز قبل برای خرید بلیت اینترنتی وجود داشته و تماشاگران محترم با خرید بلیت و ارائه کارت ملی، بتوانند از تماشای مسابقه تیم محبوب خود در استادیوم، لذت ببرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 341

به "10 هزار نفر بدون بلیت الکترونیکی وارد ورزشگاه آزادی شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 هزار نفر بدون بلیت الکترونیکی وارد ورزشگاه آزادی شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید