یارانه جدید به این افراد تعلق می گیرد

به گزارش آسمان فارس، مسوولین اقتصادی برای افرادی که از ثبت نام آن جاماندند خبر خوشی دارد و هر شخصی که در زمان ثبت نام یارانه نتوانست در سیستم ثبت نام کند فرصت مجدد پیدا میکند. توضیحاتی در مورد خبر خوش برای جاماندگان یارانه و نحوه ثبت نام جاماندگان یارانه 99 ارائه می شود.

یارانه جدید به این افراد تعلق می گیرد

معاصر سخنگوی کمسیون مالی مجلس امروز به جاماندگان یارانه خبر خوشی داد. وی گفت که هر شخصی که در زمان ثبت نام یارانه نتوانست در سیستم ثبت نام کند فرصت مجدد پیدا میکند. سایت ثبت نام یارانه در فرصت باقی مانده فعال می شود و متقاضیان میتوانند با ورود به سایت یارانه در سامانه ثبت نام کنند.

فرصت دوباره به جاماندگان یارانه

یارانه نقدی هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود . یارانه معیشتی نیز از دیگر طرح های دولت برای کمک به مردم بوده است . در ادامه به بررسی ثبت نام جاماندگان یارانه می پردازیم .

مهدی طغیانی پیرامون طرح جاماندگان دریافت یارانه اظهار کرد: کنندگان مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از اقشار آسیب و طرح تأمین کالاهای اساسی، پیشنهادی با عنوان طرح جاماندگان دریافت یارانه مطرح کردند که بر اساس آن افرادی که در زمان ثبت نام یارانه ها به دلیل عدم دسترسی به سیستم های اینترنتی و مراکز ثبت نام از ثبت نام جا ماندند فرصت ثبت نام مجدد خواهند یافت.

وی اضافه نمود: هنوز طرح تأمین کالاهای اساسی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به صورت کامل جمع بندی نشده است و متأسفانه بلافاصله بعد از مطرح شدن آن در صحن علنی رسانه ای شد؛ در صورتی که برخی از موارد این طرح حتی هنوز در صحن مطرح نشده است.

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به منابع مالی طرح تأمین کالاهای اساسی گفت: مجلس شورای اسلامی پیرامون منابع این طرح پیشنهاداتی را مطرح کرده است، اما دولت در حال حاضر دولت منابع پیش بینی شده را غیر قابل واقعی توصیف کرده است.

طغیانی در ادامه گفت: در صورتی که طرح تأمین کالاهای اساسی در مجلس شورای اسلامی جمع بندی نشود و به صورت مصوبه فعلی به شورای نگهبان راه یابد، مغایر با اصل 75 قانون اساسی شناخته می شود؛ بنابراین در صورتی طرح تأمین کالاهای اساسی از شورای نگهبان عبور می کند که منابع مشخص مورد تأیید دولت برای این طرح پیشنهاد شود در غیر این صورت این طرح برای دولت بار مالی خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1303

به "یارانه جدید به این افراد تعلق می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه جدید به این افراد تعلق می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید