گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، عرق گیری ملی پوشان در تست زمین شماره 2، جلسه طولانی تاج و کی روش همزمان با تمرین

به گزارش آسمان فارس، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در روزی که زمین چمن شماره 2 آموزشگاه ملی فوتبال آزمایش می شد با جلسه عرق گیری به سرانجام رسید.

گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، عرق گیری ملی پوشان در تست زمین شماره 2، جلسه طولانی تاج و کی روش همزمان با تمرین

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان که خود را برای دیدار دوستانه مقابل بولیوی آماده می نماید، عصر امروز تمرین سبکی را روی زمین چمن شماره 2 آموزشگاه ملی فوتبال برگزار کرد. این تمرین در حالی از ساعت 16 شروع شد که ملی پوشان قبل از آن در مجموعه پک تمرینات خود را برگزار نموده بودند.

از همین رو تمرین روی چمن بسیار سبک و همراه با عرق گیری بود که بازیکنان ابتدای امر با کار کردن با تشک و رول ریکاوری مختصری انجام دادند و سپس در 8 تیم 3 نفره و در 4 گروه به بازی سپک تاکرا پرداختند. این بخش از تمرین ملی پوشان با کری فراوان بین دو گروه همراه بود و البته قوانین خاص خودش را هم داشت. هر تیم مجبور بود که هر سه ضرب خود را به توپ بزند و ضربه نهایی نیز باید با ضربه سر به زمین طرف مقابل راهنمایی می شد.

در نهایت این تمرین ساعت 16:45 به انتها رسید. نکته جالب در طول تمرین این بود که کارلوس کی روش با مهدی تاج به صورت تمام وقت در طول تمرین در گوشه ای از زمین به گفت وگو پرداخت.

پیش از شروع تمرین نیز بازیکنان و اعضای تیم فنی عکس رسمی خود را مقابل دوربین عکاسان گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 123

به "گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، عرق گیری ملی پوشان در تست زمین شماره 2، جلسه طولانی تاج و کی روش همزمان با تمرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین تیم ملی فوتبال، عرق گیری ملی پوشان در تست زمین شماره 2، جلسه طولانی تاج و کی روش همزمان با تمرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید