گاز سهمیه بندی می گردد؟ ، شرح سخنگوی شرکت ملی گاز

به گزارش آسمان فارس، سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: علت قطعی های پراکنده در استان های مختلف در مقاطع زمانی خاص کمبود گاز نیست و در بعضی موارد به علت مشکل فنی و یا بروز حادثه و یا انجام پروژه ها به وسیله بخش های دیگر است.

گاز سهمیه بندی می گردد؟ ، شرح سخنگوی شرکت ملی گاز

به گزارش خبرنگاران، عباس اعظمی با بیان اینکه در تمام فصل ها ممکن است قطع گاز به علت انجام پروژه و یا حادثه اتفاق بیفتد، اظهار کرد: در تمام استان های کشور شاهد این مساله هستیم، امروز نیز شاهد چند مورد قطعی بودیم که امری متعارف است و اگر حادثه نباشد، اطلاع رسانی قبل از قطع صورت می گیرد.

او با بیان اینکه برای همین مساله بخش های مختلفی همانند بهره برداری، امداد، پشتیبانی در منطقه ها مختلف در شرکت های گاز وجود دارند، اظهار کرد: به طور مثال ممکن است شهرداری و یا مخابرات یک پروژه عمرانی داشته باشند، که در این شرایط در صورت لزوم قطع گاز اعمال می گردد.

برنامه ای برای قطع و یا سهمیه بندی گاز نداریم

سخنگوی شرکت ملی گاز با بیان اینکه قطع گاز یا به علت حادثه یا انجام پروژه است و این موضوع منوط به فصل خاصی نیست و هیج ارتباطی نیز با کمبود گاز یا مسائلی از این دست ندارد، گفت: برنامه ای برای قطع گاز و یا سهمیه بندی وجود ندارد.

اعظمی با بیان اینکه در حاضر مصرف گاز 655 میلیون مترمکعب ثبت شده است، گفت: روز گذشته نیز اندازه مصرف همین عدد بود، امیدواریم در روزهای آینده با همکاری مردم اندازه مصرف کاهش یابد، تقاضای ما از مردم این است که در این حوزه همکاری بیشتری با ما داشته باشند.

او با بیان اینکه با گرم تر شدن هوا ضروری است که مشترکان سیستم های گرمایشی را تنظیم مجدد نمایند، گفت: توجه به این موضوع اهمیت زیادی دارد و تقاضا داریم تا همه مشترکان به این مهم توجه جدی داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 2132

به "گاز سهمیه بندی می گردد؟ ، شرح سخنگوی شرکت ملی گاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاز سهمیه بندی می گردد؟ ، شرح سخنگوی شرکت ملی گاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید