کمیسیون اصل 90 به موضوع سوء استفاده از اطلاعات کاربران تلگرام ورود می کند

به گزارش آسمان فارس، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اصل 90 به موضوع سوء استفاده از اطلاعات کاربران تلگرام ورود می کند.

کمیسیون اصل 90 به موضوع سوء استفاده از اطلاعات کاربران تلگرام ورود می کند

عباس مقتدایی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران در رابطه با موضوع سوء استفاده از کاربران تلگرام در فضای مجازی، گفت: در روزهای گذشته بعضی کاربران فضای مجازی درباره اینکه سوء استفاده هایی از کاربران تلگرام شده مطالبی را مطرح کردند. بعضی کلیپ ها و موشن گرافیک ها هم در این خصوص درحال دست به دست شدن است.

خانزاده ها فکر کرده اند هرکاری بکنند، کسی جلوی آنها نمی ایستد

وی افزود: من فارغ از هرگونه پیش داوری یا داوری در این خصوص از کمیسیون اصل 90 مجلس که می تواند به شکایات مردم ورود کند، درخواست کردم که این موضوع پیگیری شود. الان یک نگاه و نظر هست، که بعضی از کسانی که من از آنان تحت عنوان خانزاده های دولتی یاد کردم یعنی در بخشی از بدنه دولت هستند و خان شده اند و فکر کرده اند هرکاری بکنند، کسی جلوی آنها نمی ایستد.

در جریان تلگرام حدس و احتمال می دهیم این خانزاده ها تخلفاتی کرده باشند

مقتدایی شرح داد: در جریان تلگرام حدس و احتمال می دهیم این خانزاده ها تخلفاتی کرده باشند. مبالغی نابجا از کاربران تلگرام دریافت کرده اند، به همین جهت اگر پولی اضافه بر سازمان از کاربران تلگرام گرفته شده باشد باید تا ریال آخرش را برگردانند و چون cdnدر داخل ایران مستقر بوده به نظر می رسد باید بر مبنای محاسبات درون کشور محاسبه کنند در حالیکه بر اساس حوزه بین المللی حساب کرده اند. اینها عددهای قابل توجهی می شود.

نمی گذاریم حق مردم ضایع شود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: نمی گذاریم حق مردم ضایع شود و بر سر این حرف هستم و اگر کسانی به جهت آنکه قدرت و نفوذی داشته اند در اموال مردم دخل و تصرفی کرده اند حتما باید پاسخگو باشند و کمیسیون اصل 90 ان شاءالله ورود می کند.این درخواست را هم از سازمان بازرسی برای ورود به این موضوع دارم. ما نیز پیگیر خواهیم بود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1132

به "کمیسیون اصل 90 به موضوع سوء استفاده از اطلاعات کاربران تلگرام ورود می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیسیون اصل 90 به موضوع سوء استفاده از اطلاعات کاربران تلگرام ورود می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید