کمالی پور: لازمه فائق آمدن بر تحریم ها کاهش فاصله بین مردم و مسئولین است

به گزارش آسمان فارس، یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس با تاکید بر اهمیت ایجاد وحدت میان مردم و مسئولین در شرایط فعلی گفت: لازمه فائق آمدن بر تحریم ها کاهش فاصله بین مردم و مسئولین است.

کمالی پور: لازمه فائق آمدن بر تحریم ها کاهش فاصله بین مردم و مسئولین است

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگاران، درباره مهمترین راهکارها برای مقابله با تحریم های یک جانبه آمریکا، گفت: در کشور ما از ابتدای شکل گیری انقلاب تاکنون سه رکن همیشه تاثیرگذار بوده است. رکن اول رهبری نظام و نهضت رکن دوم مردم و رکن سوم وحدت و انسجام است که باید بین مردم و مسئولین شکل بگیرد.

وی اضافه نمود: ما 8 سال جنگ را پشت سر گذاشتیم، اما چون بین مردم وحدت بود بر همه سختی های جنگ و تحریم ها فائق آمدیم. در آن موقع مردم نظام را حمایت کردند، اما اکنون متاسفانه سوء تدبیر برخی مسئولین در کشور در طی چند سال گذشته موجب شده بین مردم و مسئولین یک شکاف ایجاد شود.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی عنوان نمود: اولین کاری که ضروری است در این شرایط انجام شود این است که مسئولین کشور حصارهای بین خود را بشنمایند و خودشان را جزو مردم بدانند و فاصله خود را با مردم کاهش دهند. اگر امروز مسئولین درد مردم را لمس نمایند با مردم همراهی و همدردی نمایند مردم در تمام صحنه ها نظام را همراهی خواهند کرد و در صحنه حضور خواهند داشت.

کمالی پور ادامه داد: نباید بین مسئولین و فرزندان آنها اشرافی گری وجود داشته باشد و از آن سو توقع داشته باشیم که مردم با مسئولان همراهی نمایند. قطعا باید این فاصله طبقاتی که بین مردم و مسئولین ایجاد شده شکسته شود تا اعتماد عمومی باز شود. اگر مردم نسبت به عملکرد مسئولین کشور اعتماد خود را به دست آورند، پیروز می شویم.

این عضو فراکسیون مستقلین مجلس ادامه داد: ما 9 درصد منابع جهان و فقط یک درصد جمعیت جهان را در کشور داریم. اگر این سرقت ها و اختلاس ها در کشور به خاتمه برسد و شفافیت ایجاد شود، شرایط خوبی به وجود می آید.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: اگر بتوان با اتکاء به مردم شرایط را مدیریت کرد نه تنها آمریکا بلکه اگر تمام کشورهای جهان را هم کنارمان نداشته باشیم پیروز خواهیم شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 145

به "کمالی پور: لازمه فائق آمدن بر تحریم ها کاهش فاصله بین مردم و مسئولین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالی پور: لازمه فائق آمدن بر تحریم ها کاهش فاصله بین مردم و مسئولین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید