(ویدئو) کوه خواری گسترده و عجیب در فلاورجان

به گزارش آسمان فارس، بعد از گزارش های که از رودخانه خواری زاینده رود و تعدی به حریم و بستر این رود از سد تا تالاب گاوخونی، تغییر کاربری زمین های کشاورزی شرق و ویلاسازی لاکچری، چندین پرونده ویلاسازی غیرمجاز در شهرستان فلاورجان و لنجان و تغییر کاربری غیرقانونی زمین های عمومی در شهر اصفهان رسانه ای شد، حالا نوبت به کوه خواری رسیده است.

(ویدئو) کوه خواری گسترده و عجیب در فلاورجان

به گزارش فارس، منابع طبیعی که از زمین کشاورزی تا کوه و رودخانه خورده می گردد تا تبدیل به باغ و ویلا شوند؛ باغ و ویلاهایی که در انفال ساخته می گردد و حق بهره مندی آن نیز صرفا مخصوص افراد خاصی است؛ نورچشمی هایی که گویا هیچ کس جرات گفتن بالای چشمتان ابروست، هم به آن ها ندارد زیرا با همه پیگیری های رسانه ای که انجام می گردد، همچنان آن باغ و ویلاها سرجای خود هستند.

در آخرین پرونده تعدی به حقوق مردم در استان اصفهان، در گزارش ویدیویی به خوبی شرح داده می گردد چگونه باغ ها، دامنه کوه اجگرد در شهرستان فلاورجان را خورده و سهم خود نموده اند به طوری که اجازه دسترسی به کوه (منابع طبیعی) دیگر به آسانی ممکن نیست.

در این ویدیو شرح داده می گردد که یکی از باغ داران منطقه موقع پایین آمدن افراد از کوه تازه معترضش شده که چرا در زمین شخصی او (شما بخوانید منابع طبیعی) درحال حرکت است و می خواهد بعد از صعود از کوه به جاده دسترسی پیدا کند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1449

به "(ویدئو) کوه خواری گسترده و عجیب در فلاورجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) کوه خواری گسترده و عجیب در فلاورجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید