نتایج بازشماری آراء انتخابات عراق احتمالا امروز اعلام می شود

به گزارش آسمان فارس، به گزارش خبرنگاران به نقل از العرب، بعد از پایان بازشماری دستی آراء انتخابات پارلمانی عراق، پیش بینی می شود نتایج انتخابات امروز اعلام شود.

نتایج بازشماری آراء انتخابات عراق احتمالا امروز اعلام می شود

در همین راستا العربی الجدید به نقل از منابع آگاه در کمیساریای عالی انتخابات عراق گزارش داده است که نتایج انتخابات و ترتیب ائتلاف ها تغییر نکرده است و منابع سیاسی از عراق تأکید کرده اند که حجم ائتلاف ها و تعداد کرسی هایی که در پارلمان به دست آورده بودند تغییر نکرده است.

بر اساس این خبر ترتیب ائتلاف هایی که جایگاه اول تا ششم را به دست آورده بودند به همان صورت باقی خواهد ماند. یکی از رهبران ائتلاف فتح از شهر نجف اعلام کرده است که تغییر در نتایج انتخابات فقط به این صورت خواهد بود که برخی افراد که پیش از این به عنوان پیروز انتخابات معرفی شده بودند شکست خورده اند و برخی دیگر که اعلام شده بود شکست خورده اند پیروزی شان اعلام خواهد شد.

این عضو ائتلاف فتح گفته که فتح یا دیگر ائتلاف ها نخواهند پذیرفت که تعداد کرسی هایشان در پارلمان کم شود و افزود که به نظر می رسد نتایج بازشماری آراء برای همه راضی کننده باشد و این مسأله بحران تازه ای ایجاد نخواهد کرد.

در پی اعلام نتایج انتخابات عراق ائتلاف به ترتیب ائتلاف سائرون، فتح، نصر، الوطنیه، دولت قانون و حکمت جایگاه های اول تا ششم را به دست آورده بودند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 26 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 35

به "نتایج بازشماری آراء انتخابات عراق احتمالا امروز اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج بازشماری آراء انتخابات عراق احتمالا امروز اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید