مشاور باشگاه پرسپولیس: جام ها و قهرمانی نشان دهنده موفقیت است نه مصاحبه کردن ها

به گزارش آسمان فارس، مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: جام ها و قهرمانی ها نشان دهنده موفقیت مربی است نه مصاحبه کردن ها.

مشاور باشگاه پرسپولیس: جام ها و قهرمانی نشان دهنده موفقیت است نه مصاحبه کردن ها

حسین خبیری مشاور باشگاه پرسپولیس درباره برتری 3 بر یک پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: خداراشکر با وجود تمام سختی ها و محرومیت هایی که داشتیم نیم فصل اول را با شرایط خوبی تمام کردیم. باید دست تک تک بجچه ها را بوسید. امروز دیدید 50 درصد تیم متشکل از تیم امید و بازیکنانی بود که زیر 23 سال سن داشتند. این افتخاری برای پرسپولیس است که مربی باشخصیتی مثل برانکو دارد که می تواند با محرومیت و محدودیت موفقیت تیمی به دست بیاورد. در عین حال نباید از غیرت و تعصب بچه های تیم به راحتی گذشت، همه دیدیم که بازیکنان با چه سختی تمام وجودشان را برای پرسپولیس گذاشتند.

وی ادامه داد: در نیم فصل دوم با قدرت آغاز می کنیم و تمام هدفمان این است که در قهرمانی هت تریک کنیم و سومین قهرمانی پیاپی را به دست آوریم. این پرسپولیس تا ابد در یادها می ماند.

مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه هرکس به خودش اجازه بدهد در مورد تیم دیگری صحبت کند درست نیست. فوتبال یک رقابت دوستانه است که همه باید لذت ببرند و در کنار رقابت نباید رفاقت در فوتبال از بین برود. نباید به خودمان اجازه دهیم در مورد تیم دیگری صحبت کنیم و البته قانون هم به ما این اجازه را نمی دهد. اگر این روند ادامه داشته باشد حتما از مراجع قانونی فوتبال می خواهیم که رسیدگی نمایند. تیمی هستیم که بیشترین ضرر را از برنامه ریزی و فشردگی بازی ها و اشتباهات داوری متضرر شدیم.

خبیری درباره عملکرد برانکو عنوان نمود: برانکو شخصیت و جسارت و کارنامه فوق العاده ای دارد. جام ها و قهرمانی ها نشان دهنده موفقیت مربی است نه مصاحبه کردن ها. کارنامه برانکو تعیین است و ما خوشحالیم که از وجود چنین مربی بزرگی بهره می بریم. به اذعان همه پیشکسوتان فوتبال و بزرگان پرسپولیس عملکرد برانکو در این 3 سال طوری بوده که غرور و افتخار را به پرسپولیس برگردانده و امیدوارم موفقیت او همچنان ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 166

به "مشاور باشگاه پرسپولیس: جام ها و قهرمانی نشان دهنده موفقیت است نه مصاحبه کردن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور باشگاه پرسپولیس: جام ها و قهرمانی نشان دهنده موفقیت است نه مصاحبه کردن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید