قهرمانی پرسپولیس به خطر افتاد؟!

به گزارش آسمان فارس، محرومیت یک جلسه ای جلال حسینی با اعتراض شدید طرفداران پرسپولیس و نیز مسئولان خود این باشگاه روبرو شده است.

قهرمانی پرسپولیس به خطر افتاد؟!

سرخپوشان روز دوشنبه در یک بازی بسیار حساس باید در اصفهان مقابل ذوب آهن قرار بگیرند. هم اکنون سپاهان با انجام یک بازی بیشتر، 3 امتیاز بالاتر از سرخپوشان است و تیم یحیی گل محمدی برای تنگ کردن عرصه بر سپاهان چاره ای جز شکست همشهری این تیم ندارد.

در این میان غیبت حسینی می تواند بدترین اتفاق ممکن برای سرخ ها باشد. تنها غیبت جلال در مسابقات سال جاری باعث شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک شد و حالا طرفداران از تکرار چنین اتفاقی بیمناک هستند. اینکه آیا محرومیت حسینی درست بود یا نه، در حوزه تخصص ما نیست، اما خود او بسیار عصبانی است و احساس می نماید قربانی شده است.

در مقام قیاس شاید بتوان محرومیت یک جلسه ای جلال را با محرومیت یک جلسه ای پیغام صادقیان در لیگ سیزدهم مقایسه کرد. آن فصل پرسپولیس در کورسی فشرده با فولاد قرار داشت و در مقطعی به نظر می رسید سرخ ها شرایط خوبی برای قهرمانی دارند. پیغام صادقیان آن موقع بهترین روز های فوتبالش را پشت سر می گذراند، اما پیش از بازی هفته بیست ویکم با نفت تهران ناگهان کمیته انضباطی او را محروم کرد.

دلیلش هم این بود که برنامه نود در یک آیتم ویژه، آن دسته از خطا هایی را که صادقیان انجام داده و از چشم داوران دور مانده بود، گرد هم جمع کرد. تمرکز این آیتم بیشتر روی آرنج زدن های صادقیان بود. کمیته انضباطی هم بلافاصله بعد از پخش نود، صادقیان را یک جلسه محروم کرد.

در نتیجه پرسپولیس در بازی هفته بیست ویکم برابر نفت تهران، بدون بهترین بازیکنش با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد. آن ها آخر فصل قهرمانی را با 2امتیاز فاصله به فولاد واگذار کردند که یکی از دلایلش می توانست امتیازات سوخته بازی با نفت باشد.

علی دایی به قدری از محرومیت صادقیان شاکی شده بود که در نشست خبری پیش از مسابقه با نفت گفت: هر تصمیم ضرب الاجلی که گرفته می گردد برای پرسپولیس است. وقتی محروم نداریم هم برای مان محروم درست می نمایند. پیغام صادقیان را محروم نموده اند، ولی من می پرسم آیا فقط صادقیان اینگونه خطا می نموده؟ برای آن برنامه متأسفم که به جای انجام رسالت خبری اش، یک جوان که می تواند در جام جهانی به ما یاری کند را تخریب می نماید.

حالا، اما یحیی گل محمدی باید امیدوار باشد محرومیت جلال تبعات مشابه با محرومیت 7سال پیش صادقیان به همراه نیاورد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1653

به "قهرمانی پرسپولیس به خطر افتاد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی پرسپولیس به خطر افتاد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید