فروش لوازم آزمایشگاهی دردانشگاه تربیت مدرس

به گزارش آسمان فارس، مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس گفت: فروشگاه آزمایشگاهی مدرس در بازارچه این دانشگاه به ارائه خدمات فروش مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی می پردازد.

فروش لوازم آزمایشگاهی دردانشگاه تربیت مدرس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل لیسانس در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

محمد حسن نصرتی مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران با اشاره به شروع فعالیت غرفه فروش مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی در بازارچه این دانشگاه گفت: غرفه فروش مواد آزمایشگاهی مدرس به منظور ارائه خدمات فروش مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی به اساتید، کارکنان و دانشجویان، فعالیت خود را در بازارچه دانشگاه از سر گرفت.

کیفیت فنی و قیمت مناسب مواد شیمیایی

وی اضافه کرد: متقاضیان می توانند برای تأمین مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی با کیفیت فنی و قیمت مناسب به این فروشگاه مراجعه نمایند.

خرید محصولات آزمایشگاهی برای سایر دانشگاه ها آزاد است

نصرتی توضیح داد: این غرفه تأمین مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی به طور دائم در محوطه دانشگاه دایر است و سایر دانشجویان و اساتید از دانشگاه های دیگر می توانند برای خرید محصولات آزمایشگاهی به این غرفه مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 768

به "فروش لوازم آزمایشگاهی دردانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش لوازم آزمایشگاهی دردانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید