شفر: تبریزی می توانست گل بزند، باید فرمانده خود را پیدا کنیم

به گزارش آسمان فارس، سرمربی استقلال می گوید تیمش عملکرد خوبی برابر فولاد ارائه نموده ولی در زدن ضربه نهایی دقت کافی را نداشته است.

شفر: تبریزی می توانست گل بزند، باید فرمانده خود را پیدا کنیم

به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر بعد از تساوی تیمش مقابل فولاد گفت: نتیجه تساوی برای ما شبیه به باخت است. ما در نیمه اول برای پاس دادن به مهاجمان خیلی محکم بازی نکردیم و بیشتر توپ را می چرخاندیم. ما خیلی پاس های زیادی دادیم که این خوب است اما مهم ارسال پاس آخر به داخل محوطه جریمه برای مهاجمان ما بود. تعیین است که با گذشت بازی، تیم عصبانی تر می گردد. در نیمه اول یک صحنه تعیین نبود که هند بود یا نه اما ما کلید کسب سه امتیاز را پیدا نکردیم. ارسال های خوبی داشتیم اما یکی از مشکلات این بود که مهاجم در لحظه ارسال در تیر یک حضور نداشت. در نیمه دوم نیز شرایط همینطور بود اما وقتی که مهاجم داخل محوطه جریمه به توپ حمله نکند، اینگونه می گردد. در نیمه دوم موقعیت های خوبی داشتیم و تبریزی موقعیت خوبی داشت و اگر چیپ می زد توپ گل می شد اما این کار را نکرد. می توانم بگویم در 70 دقیقه بازی مشکل ما این بود که روی دفاع حریف فشار نیاوردیم. خیلی وقت ها توپ داشتیم اما روی دفاع حریف فشار نیاوردیم. زمانی که تیم حریف با 10 نفر داخل محوطه جریمه دفاع می نماید، ما باید شوت بزنیم و گرو و اسماعیلی این کار را انجام دادند. ما باید یاد بگیریم، بیشتر تمرین کنیم، فوتبال تک ضرب و دو ضرب را تمرین کنیم و آن زمان می توانیم به اهداف خود برگردیم.

او اضافه کرد: الان شاید تیم ما از نظر ذهنی بابت این تساوی خسته باشد اما ما باید خود را برای دیدار با السد آماده کنیم. آنها تیمی نیستند که عقب نشینی نمایند و دفاع نمایند. این تیم با ژاوی و دیگر بازیکنان خود بازی خوبی انجام می دهد. تعیین است که السد تیمی است که با نتایج هفته های اخیر، مباحث زیادی درباره آنها مطرح گردیده و بیشتر فشار روی آنها خواهد بود. ما در دو بازی آخر برای گلزنی شانس داشتیم. در نیمه اول دیدار با پارس جنوبی نه اما در دیگر دیدارها شانس داشتیم و رحمتی تنها یک مرتبه واکنش نشان داد. ما باید ضربه آخر را با قدرت بیشتری بزنیم و بازیکن باید با خود بگوید این صحنه گل من است و باید محکم تر باشیم. خیلی وقت ها توپ های زیادی ریختیم اما مهاجم خود را به جلوی مدافعان نمی رساند. من دیروز و هفته گذشته نیز گفتم که یازده بازیکن ما باید افرادی باشند که حرکات هم بازیان خود را بشناسند. ما باید فرمانده خود را پیدا کنیم و مشکل استقلال این است. 5 یا 6 بازیکن فصل گذشته در تیم ما مانند داریوش حضور ندارند و برخی بازیکنان تازه وارد نحوه عملکرد هم تیمی های خود را نمی دانند اما این مسئله نیست زیرا ما به هدف خود می رسیم. از هواداران که 90 دقیقه از تیم حمایت کردند و می دانند که به کمک آنها احتیاج داریم، تشکر می کنم و امیدوارم به فوتبال مورد نظر آنها برسیم.

سرمربی استقلال درباره وضعیت علی کریمی گفت: کریمی در زمان گرم کردن دچار پیچیدگی از ناحیه مچ پا شد و ما او را تعویض کردیم تا برای دیدار با السد مشکلی نداشته باشد. همام بازیکن جدید ما نیز احتیاج به اعتماد به نفس بیشتر دارد. او یک مقدار عصبی بود و من با او صحبت کردم و اگر از نظر روانی آماده گردد، می تواند به ما کمک کند.

شفر در پاسخ به این سوال که استقلال بررسی خوبی از تیم فولاد نداشت و روی دیدار با السد تمرکز داشت، گفت: آیا جواب این سوال را می خواهید؟ برای ما بازی السد هفته آینده است و ما روی بازی امروز تمرکز داشتیم و به خوبی حریف را بررسی کردیم. ما به همه تیم ها احترام می گذاریم و این موضوع برای تیم های لیگ قهرمانان نیست. کار تئوری و عملی یکی نیست و ما می دانستیم این تیم در عقب زمین جمع می گردد. من می توانم روی تخته 5 پاس خوب برای مهاجمان بکشم اما در بازی اینگونه نیست. شاید شما ندانید اما ما در سطح حرفه ای در همه زمینه ها، تاکتیک، بدنسازی و بررسی کار می کنیم. اگر توانسته بودیم یک گل بزنیم، این سوال را از من نمی پرسیدید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 66

به "شفر: تبریزی می توانست گل بزند، باید فرمانده خود را پیدا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: تبریزی می توانست گل بزند، باید فرمانده خود را پیدا کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید