دبیر فدارسیون والیبال: با رزنده و آلکنو صحبت کرده ایم، برای پاداش جوانان کسی به من مراجعه نکرده است

به گزارش آسمان فارس، نام مربیان مختلفی هم عنوان شده، اما نفراتی که این روزها نام شان گفته می شود، بیشتر زیر ذره بین ما هستند. تا وقتی که فدراسیون روی یک گزینه سطح بالا به جمع بندی نرسد، بهتر است اظهارنظر نکند.

دبیر فدارسیون والیبال: با رزنده و آلکنو صحبت کرده ایم، برای پاداش جوانان کسی به من مراجعه نکرده است

دبیر فدراسیون والیبال گفت: اولویت ما جذب یکی از مربیان سطح اول دنیا است و در این راستا با گزینه های مختلفی هم صحبت کرده ایم.

میلاد تقوی در گفت وگو با فارس، درمورد مطرح شدن نام آلکنو و رزنده برای قبول هدایت تیم ملی والیبال ایران، گفت: مسئولیت این کار برعهده داورزنی است. گزینه هایی که مطرح شده اند هم در حال بررسی هستند. در مرحله اول هم قرار بود که مربیان رده برتر دنیا را بررسی کنیم و نام هایی که مطرح شده اند جز مربیان طراز اول هستند. اولویت ما هم بدون شک استفاده از همین مربیان است. اگر به هر دلیلی نتوانیم از این مربیان استفاده کنیم، منطقی است که شرایط سایر مربیان را بررسی کنیم.

وی ادامه داد: قطعاً با رزنده و آلکنو صحبت شده که حالا نام شان هم مطرح می شود. نام مربیان مختلفی هم عنوان شده، اما نفراتی که این روزها نام شان گفته می شود، بیشتر زیر ذره بین ما هستند. تا وقتی که فدراسیون روی یک گزینه سطح بالا به جمع بندی نرسد، بهتر است اظهارنظر نکند.

دبیر فدراسیون والیبال درخصوص عدم پرداخت پاداش به تیم ملی والیبال جوانان ایران، شرح داد: من در آن دوران سمتی در فدراسیون نداشتم. تا الان هم کسی به من مراجعه نکرده تا پاداش ها را پیگیری کند. قطعاً اگر کسی به سراغ من بیاید، من هم پیگیری می کنم. اگر کسی توقعی دارد، باید ابتدا پیامش را منتقل کند تا من هم در جریان قرار بگیرم.

تقوی ادامه داد: فدراسیون این روزها مسائل زیادی دارد و طبیعی است که من در جریان تمام اتفاقات گذشته نباشم. دغدغه های زیادی در فدراسیون داریم و به همین دلیل من اصلاً نمی دانم پاداشی که آقایان از آن صحبت می کنند را وزارت به آنها قول داده یا فدراسیون؛ حتی از مبلغ و جزئیات آن هم بی خبر هستم.

وی گفت: تا به امروز کسی در این خصوص به من مراجعه نکرده است که با این شرایط به نظرم یا این مشکل حل شده و یا اینکه خودشان علاقه ای نداشتند که این موضوع پیگیری شود. اگر مسئولان تیم پیگیری کنند شک نکنید که رسیدگی می کنیم تا قهرمانان کشورمان به حق خود برسند. البته نباید فراموش کنیم که کشورمان در شرایط خاصی قرار گرفته است و برخی ها در تامین مایحتاج اولیه دچار مشکل هستند. در کل پاداش قهرمانی حق بچه های ما است و در صورت پیگیری مسئولان، ما موظف به رسیدگی هستیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 1219

به "دبیر فدارسیون والیبال: با رزنده و آلکنو صحبت کرده ایم، برای پاداش جوانان کسی به من مراجعه نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدارسیون والیبال: با رزنده و آلکنو صحبت کرده ایم، برای پاداش جوانان کسی به من مراجعه نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید