خبرنگاران توسعه قم مستلزم همگرایی همه گروه های سیاسی است

به گزارش آسمان فارس، قم - خبرنگاران - استاندار قم گفت: توسعه همه جانبه و متوازن استان مستلزم همگرایی همه بخش ها و گروه های سیاسی و اهتمام مسئولان است و قم از این حیث وضعیت مناسبی دارد.

خبرنگاران توسعه قم مستلزم همگرایی همه گروه های سیاسی است

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست شامگاه پنجشنبه در نشست با اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه قم با تاکید بر ظرفیت ها و جاذبه های استان برای جذب سرمایه گذاران، اضافه نمود: بستر سازی افزایش ماندگاری گردشگران در استان، اتخاذ تصمیم های مناسب در معرفی این ظرفیت ها و استفاده از توانمندی احزاب در جذب سرمایه گذار از ملزومات رونق صنعت گردشگری در حوزه های مختلف است.

وی در ادامه سخنان خود وجود احزاب مختلف در کشور را از پایه های مردم سالاری دانست و گفت: تقویت صندلی احزاب سیاسی برای پیگیری مطالبات قشرهای مختلف مردم و تحقق توسعه عدالت محور از اهمیت ویژه برخوردار است.

وی به رسالت های احزاب در فضای سیاسی واجتماعی کشور اشاره و اظهار کرد: احزاب در ارتقاء بینش مردم در حوزه های مختلف نقش موثر دارند.

استاندار قم همچنین خدمت صادقانه را فراتر از مسائل سیاسی دانست و اضافه نمود: مسئولان باید در انجام تکالیف قانونی خود، با مشی اعتدال و در چارچوب نظام و سیاست های کلان کشور گام بردارند.

سرمست در خاتمه با بیان اقدام ها و برنامه های استان پیرامون برگزاری انتخابات در امسال، گفت: افزایش مشارکت عمومی، قانون مداری و توجه به سیاست های کلان نظام و دولت از اهداف مهمی است که احزاب می توانند در رسیدن به این اهداف نقش خود را ایفا نمایند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار می گردد.

1175 / ‬

منبع: ایرنا
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: asemanfars.ir شناسه مطلب: 280

به "خبرنگاران توسعه قم مستلزم همگرایی همه گروه های سیاسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توسعه قم مستلزم همگرایی همه گروه های سیاسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید